אחרי ה-Optimus One ברימאג תקשורת, נציגת LG בישראל משיקה בארץ את Optimus Black (דגם P970), מכשיר האנדרואיד עם המסך Nova הבהיר ביותר שתמצאו.

מדובר במכשיר הדומה במפרט ל-Galaxy S וגם בעיצוב, כשהוא מגיע בצבע שחור מבריק בעובי דקיק של 9.2 מ”מ ומשקל כולל של 109 גרם בלבד. מסך מגע בגודל 4 אינצ’ מסוג AMOLED מספק בהירות מן הגבוהות בעולם (750nits) וברזולוציה של 800X480 המספק צפייה ברורה גם באור שמש ישיר.

ה-Optimus Black רץ על מערכת האנדרואיד 2.2 יחד עם ממשק LG UI הכולל Gesture UI – מקש הממוקם בצידו השמאלי של המכשיר המאפשר לבצע מגוון פעולות שונות כדוגמת זום בדפדפן או בצפייה בתמונה, גלילת עמודים, מעבר שירים ועוד, זאת ללא צורך במגע במסך אלא על ידי שימוש בכפתור וחיישני התנועה שבמכשיר.

מבחינת ביצועים, המכשיר מבוסס על מעבד 1GHz מסוג Cortex A8 המשולב במאיץ גרפי PowerVR SGX530, יחד עם זיכרון 512MB RAM ואחסון פנימי 1GB. מצלמת המכשיר הממוקמת מאחור היא ברזולוציה של 5 מגה פיקסל ותומכת בצילום וידאו HD 720p ובקדמתו מצלמה איכותית יחסית בעלת 2 מגה פיקסל. מבחינת קישוריות תמצאו תקשורת WiFi ו-Bluetooth, העברת קבצים דרך WiFi Direct, מקלט GPS וניגון מדיה בסטרימינג באמצעות DLNA.

המכשיר הושק ברשת סלקום, ומחירו יעמוד על 84 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים (3024 ש"ח סה"כ) או 75.5 ש"ח למזמינים דרך האתר. למדברים מעל 249 ש"ח בחודש מקבלים את המכשיר ללא תשלום נוסף. עוד מידע על המכשיר וסקירה מלאה תוכלו לקרוא בביקורת שערכנו ל-Black, וגם לצפות בסקירת הוידאו כאן בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.