מכשיר חדש נוחת בחנויות בישראל: ה-LG Optimus 4X HD, מרובע הליבות הראשון של החברה הקוריאנית מושק בחנויות בארץ במחיר של (החל מ-) 2,800 ש”ח.

המכשיר הוא בין הראשונים שהושק בעולם אשר אימץ את מעבד ה-Tegra 3 בדומה לזה הקיים ב-One X יחד עם זיכרון 1 ג’יגה בייט ראם והוא מציג גרסה משודרגת ומעודכנת למכשיר הדור הקודם, ה-Optimus 2X. כך המסך צמח ל-4.7 אינצ’ והפך לאיכותי יותר מסוג True HD IPS ברזולוציה 1280×720, המספקים יחדיו צפיפות פיקסלים של 313ppi בתצורת RGB עם ציפוי Gorrila Glass ועוביו הפך לדק יותר כשהוא עומד על 8.9 מ"מ בלבד.

המצלמה ב-4X מגיעה עם חיישן 8 מגה פיקסל וצילום וידאו 1080p, המתחילה לצלם עוד לפני שהמשתמש לוחץ על כפתור הצילום המאפשר לבחור את התמונה הטובה ביותר, וכן אפשרות לצילום באמצעות פקודה קולית “cheese”. בקדמתו מצלמה 1.3 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD 720p.

המכשיר מכיל 16GB זיכרון פנימי עם אפשרות הרחבה עד 64GB, בגבו סוללה מספקת בת 2,150mAh, יציאת HDMI באמצעות מחבר MHL ורץ על מערכת האנדרואיד 4.0.

מחירו כאמור עומד על 2,800 ש”ח עד 2,999 ש”ח ונמכר ברשתות באג, אייבורי ועוד, כשהרוכשים בחודש הקרוב יקבלו בנוסף ערכת תוספות הכוללת כרטיס זיכרון 16GB, סוללה נוספת, מטען שולחני, מגן קשיח, מגן מסך ועט סטילוס. עוד על המכשיר בביקורת השטח שלנו ובוידאו בהמשך.

קרא עוד:  הטלוויזיות של LG הן הראשונות בעולם התואמות לתקן 8K ULTRA HD

סקירת וידאו: Optimus 4X

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.