מכשיר ה-LG Optimus 3D שהושק לפני מספר חודשים היה לאחד הכוכבים בתערוכת MWC [וידאו] שנערכה בפברואר השנה. המכשיר כזכור מביא לראשונה מסך התומך בהצגת תלת מימד ללא צורך במשקפיים על גבי מעבד כפול ליבה עם זוג מצלמות לצילום ב-3D. וכעת LG מדברים כבר על הדור הבא, ובראיון של אחד המפתחים שהיה חלק מצוות הפיתוח של ה-Optimus 3D, חושף לפנינו פרטים ראשונים ומעניינים על המכשיר החדש ש-LG עובדת עליו, ה-LG Optimus 3D 2.

המכשיר הנוכחי כבד מאוד (168 גרם) ועבה יחסית למכשירים כיום (1.2 ס"מ), זאת בשל זוג המצלמות שבגבו המחייבות זאת, אולם אחת ההבטחות של LG הם בתחום העיצובי וכי החברה תצליח להדביק את הפער ולהקטינו עד כדי 7 מ"מ, עם כל החומרה המעודכנת של ימנו ויותר מכך. המפרט המעודכן יכלול קרוב לוודאי מצלמה משודרגת, מעבד מהיר יותר, מסך איכותי יותר ואף ייתכן גדול יותר וכמובן הגרסה האחרונה של מערכת האנדרואיד.

LG משתפת אותנו כי הדור הבא נמצא רק על שולחן השרטוטים, ובחברה מתכננים כי היא תציג אבטיפוס עד תערוכת הסלולר הקרובה (MWC 2012) ויושק במהלך אמצע השנה הבאה.  (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.