חברת המשחקים Gameloft המוכרת מכותרי משחק פופלריים כדוגמת Asphalt 6 ,Assassin’s Creed ועוד הכריזה יחד עם LG על מספר כותרים חדשים התומכים במכשיר התלת מימד החדש LG Optimus 3D. המשחקים יפעלו על מסך התלת מימד של המכשיר וינצלו את יכולות לדמות את המרחב ולספק חוויה חדשה ומשמעותית יותר לגיימר החובב.

הרוכשים ייהנו משלושה כותרים שיגיעו עם המכשיר ועוד 15 כותרים נוספים שיהיו זמינים להורדה בחצי מחיר לבעלי המכשיר במהלך השלושה החודשים הראשונים. בין המשחקים שתמצאו בתלת מימד הם GT Racing, Adrenaline, N.O.V.A., Let’s Golf, Assassin’s Creed, Modern Combat 2 ועוד כשגם משחק אחד ש-LG פיתחה בשם Archer Craft שיהיה ניתן להורדה בחינם.

אז אם חששתם מחוסר בתכני תלת מימד במכשירים תומכי 3D, הנה LG ו-Gameloft במיוחד עשו צעד ענק בתחום ואנחנו בטוחים שעוד נראה כותרים ותכנים נוספים שירחיבו לנו את ההיצע.

פרט למשחקים, למכשיר ממשק 3D ייעודי עם תכנים מלאים ישירות מ-YouTube 3D, גלריית תמונות, וידאו ועוד כשהכל מרוכז תחת כפתור 3D הממוקם בדופן המכשיר. תוכלו לצלם וידאו בתלת מימד באמצעות המצלמה בעלת זוג חיישני 5 מגה פיקסל הממוקמת מאחור, ובכך גם לייצר תכני תלת מימד לצפייה במכשיר הטלפון. בצד המפרט הוא בעל מסך גדול יחסית של 4.3 אינצ' 800×480, מעבד כפול ליבה 1GHz מדגם TI OMAP4430, זיכרון ראשון בטכנולוגית Dual Channel עם 512MB RAM (שהם 2x256MB), אחסון 8GB, יציאת HDMI, שלל הקישוריות השונות, סוללת 1500mAh כשהוא ירוץ על אנדרואיד 2.2 (ישודרג ל-2.3 בהמשך).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.