בתערוכה בברצלונה LG הייתה אחת החברות הבולטות, זאת לאחר מספר מכשירים מיוחדים שהוכרזו לאחרונה והוצגו בתערוכה כדוגמת ה-Optimus 3D, ה-Optimus Tab וגם ה-Optimus 2X, מכשיר הסמארטפון הראשון עם מעבד כפול ליבה.

המכשיר הביא לראשונה את מעבד ה-Tegra 2 למכשירי האנדרואיד ובזכותו LG זכתה בבכורה כשהוא גם בין המכשירים המעטים המסוגלים לנגן Full HD 1080p ולהציג זאת על מסך מלא בחיבור HDMI, במקביל להצגה על המכשיר. הוא מצויד במסך מגע 4 אינצ’ 800×480 ורץ על מערכת האנדרואיד 2.2 שתשודרג בהמשך ל-2.3 יחד עם ממשק המותאם של LG שמאפשר לקבוע אפליקציות בבר התחתון, לסדר את אפליקציות בתפריט הראשי, ווידג’טים נוספים ועוד.

בהדגמה שניתנה לנו בביתן LG בתערוכת MWC 2011 ראינו כיצד המכשיר מתמודד עם וידאו Full HD שצולם במקום ולאחר מכן הוצג על מסך חיצוני במקביל, וגם משחקים הודגמו לו ועבדו על המכשיר ללא כל בעיה. עוד תמצאו במכשיר מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו [email protected], [email protected], מצלמה 1.3 מגה פיקסל קדמית, זיכרון פנימי 8GB, זיכרון 512MB RAM, קישוריות אלחוטית WiFi, DNLA ו-GPS, תמיכה בניגון קבצי DivX/Xvid וסוללה בעוצמה של 1,500mAp. צפו בזוג הסרטונים שצילמנו בהמשך.

וידאו: הדגמת המכשיר

וידאו: הדגמת יציאת ה-HDMI

דיווחים שוטפים מתערוכת הסלולר הגדולה בעולם תמצאו כאן ובעמוד הפייסבוק של האתר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.