עוד לא הושק וכבר זוכה לגרסת מיני: LG חשפה היום זוג מכשירים חדשים המצטרפים לסדרת ה-G4, ה-G4 Stylus ו-G4c, אשר מיועדים לשוק האמצע בתג מחיר נמוך בהשוואה לדגל החדש שלה.

LG G4c

ה-LG G4c נראה כמו ה-G4 Mini ששמענו עליו בעבר והאות c באה גם לסמן כי הוא אכן כזה (comapct). המכשיר מצויד במסך 5 אינץ’ ברזולוציה של 720 על 1280 פיקסלים, רץ על שבב מרובע ליבות 1.2 ג’יגה-הרץ (לא נחשף מהו) עם זיכרון עבודה (RAM) של 1 ג’יגה-בייט ופועל על גרסת האנדרואיד לוליפופ עם מגוון החידושים כפי שהציגה החברה על ה-G4 המקורי. מלבד זאת, המכשיר מצויד במצלמה 8 מגה פיקסל אחורית ו-5 מגה פיקסל קדמית כאשר הוא תומך בתקשורת LTE דור 4 עם סוללה בהספק 2540mAh ואחסון פנימי של 8 ג’יגה-בייט.

G4 Stylus

לעומתו, דגם הסטילוס מציג מפרט דומה רק על מסך גדול יותר של 5.7 אינץ’, אך הרזולוציה נותרה נמוכה וזהה ל-G4c. כך גם הוא רץ על שבב מרובע ליבות עם זיכרון 1 ג’יגה-בייט RAM, אחסון 8 ג’יג-בייט, ויהיה גם דגם עם שבב מתומן הליבות של מדיה-טק. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל ובקדמתו 8 מגה פיקסל. יש גם NFC, סוללה 3000mAh, תקשורת דור רביעי (בדגם המרובע ליבות) וחריץ microSD.

לשם השוואה, ה-LG G4 בעל מסך 5.5 אינץ’ ברזולוציית Quad HD עם זיכרון 3 ג’יגה-בייט ורץ על שבב ה-Snapdragon 808, כך שאלו אכן מיועדים לשוק האמצע ובמחיר נמוך בהרבה ממכשיר הדגל החדש, רק חבל כי זיכרון ה-RAM נמוך מאוד, גם ביחס למכשירים הזולים כיום בשוק.

קרא עוד:  סקירה: LG G8S ThinQ - המחיר אטרקטיבי, אבל מעט מאחר את הרכבת

שני המכשירים החדשים יושקו בשבועות הקרובים במספר שווקים בעולם במספר צבעים, כאשר כיסוי העור יהיה זמין רק לדגם הסטילוס.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.