השמועות שהיו בשבועות האחרונים על מכשיר חדש של LG, ה-X3 כממשיכו של ה-2X התבררו כנכונות, רק שהשם שנבחר הוא Optimus 4X HD. הרבה לפני MWC חברת LG לא מבזבזת זמן ומציגה בסדרת הכרזות מספר מכשירים חדשים וזהו המכשיר השלישי במספר שנחשף בשבוע האחרון אחרי Optimus 3D Max ו-Optimus LTE Tag.

המכשיר החדש הוא מרובע ליבות על Tegra 3 כשגם המסך צמח ל-4.7 אינצ’ מסוג True HD IPS ברזולוציה 1280×720. הוא יגיע עם סוללה מספקת בת 2,150mAh, זיכרון 1GB RAM ו-16GB לאחסון, מצלמה 8 מגה פיקסל, 1.3 מגה פיקסל קדמית ויחד עם מערכת האנדרואיד ICS בעת השקתו. גם עוביו הפך לדק יותר כשהוא עומד על 8.9 מ"מ בלבד.

"LG הציגה את מכשיר הכפול ליבה הראשון בעולם בדיוק לפני שנה, והיום אנחנו מכריזים על אבן הדרך הבאה", אמר ד"ר סיאוק פארק, נשיא חטיבת המובייל והתקשורת של LG. "מהירות המכשיר איננה הדבר היחיד שהופך את ה-LG Optimus 4X HD לייחודי, אלא היתרונות שאנו מביאים לצרכנים בשימושי מוליטימדיה באיכות HD".

"ה-NVIDIA Tegra 3 הוא מעבד ה-4-Plus-1 מרובע הליבות היחיד בעולם המתוכנן לתת ביצועים גבוהים בעבודה בפלטפורמת מולטימדיה. אלא שלמרות ביצועיו הגבוהים, המעבד יכול גם לחסוך חמישית מתצרוכת הסוללה על ידי שימוש אקטיבי ב-Standby. כאשר ה-NVIDIA Tegra 3 רץ במהירות מלאה, הוא מבצע עיבוד של 12 יחידות גרפיות (GPU) מה שמאפשר חוויה ויזואלית עשירה. הדבר בא לידי ביטוי בין השאר גם בתפקודו בתור קונסול משחקים איכותית." אומרים ב-LG.

קרא עוד:  וואווי הכריזה באופן רשמי על Kirin 990 עם מודם 5G - היא תשולב כבר ב-Mate 30

הצצה מוקדמת נקבל בשבוע הבא בפתיחת MWC 2012 יחד עם שאר המכשירים שהוכרזו השבוע ואלה שעוד יגיעו.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.