השמועות על מכשיר ה-G Flex של היצרנית הקוריאנית קיבלו היום אישור רשמי. LG הכריזה על המכשיר המסחרי השני בעולם עם המסך הקעור המגיע קצת אחרי ה-Galaxy Round של סמסונג.

G2 קעור
ה-LG G Flex הוא הפוך מהמכשיר של סמסונג עם מסך קעור מלמעלה למטה אשר אמור לספק אחיזה נוחה יותר בעת השימוש בו שכן כף היד קעורה גם היא, אם כי לא היינו מנסים להכניס אותו לכיס המכנס האחורי.

הוא מצויד במסך גמיש בגודל של 6 אינצ’ ובאופן מפתיע “רק” ברזולוציה של 720p המציב אותו מעט מאחור מהמתחרה. בתוכו רץ מעבד ה-Snapdragon 800 מרובע ליבה 2.26GHz, זיכרון 2GB של RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה, שגם היא קעורה (ואינה נשלפת), בהספק של 3,500 מיל אמפר.

lg-g-flex-front

עוד מאפיין ייחודי ל-G Flex הוא שאין בו כפתורים כלל, ובדומה למכשיר הדגל G2 הוא מגיע עם כפתור גישה אחורי. גב במכשיר מיוצר מחומר אלסטי, שלדברי LG מפחית את השריטות והסימנים שיכולים להיווצר בשל צורתו הייחודית ומסוגל ל”תקן” את עצמו בתוך מספר דקות.

LG מנצלת את העיצוב הקעור לביצוע מספר פעולות כמו הדלקת המסך והצגת ההתראות בעת הטיה של המכשיר, או העברת שירים על-ידי הטייתו מצד לצד. הוא יושק בדרום קוריאה בחודש הבא במפעילות המקומיות.

מה דעתכם על מסך קעור? גימיק או הדבר הבא?