בעיצומן של הימים הנוראים, ולא בכדי, חושפת חברת רמי לוי-תקשורת בשיתוף עם חברת אפיק-סלולר – המתמחה בתקשורת במגזר החרדי – את מכשיר הסמארט-פון החדש, שמיוצר ומשווק במיוחד לאנשי עסקים והעמלים לפרנסתם בציבור החרדי, אשר מוכרחים מצד אחד להחזיק במכשיר טכנולוגי לצורך שיחות, העברת מסרונים וגלישה, אך אינם מתפשרים על הערכים הרוחניים החשובים להם.

עבור המכשיר NEXUS 4 של Google פותח "רום" מיוחד – בו אין דפדפן אינטרנט. האחראיים על פיתוח המכשיר מדברים על הבחירה המוצלחת ב- Nexus כעל חלק מהחזון להעניק לאנשי עסקים חרדיים את האפשרות להשתכלל במכשיר התואם את ערכיהם מבלי לוותר, ולו במעט, על פסגת הטכנולוגיה והחדשנות.

גם עולם האפליקציות הרחב לא נעדר מן המכשיר, כאשר ברמי לוי-תקשורת מדברים על קרוב לאלף אפליקציות שתהיינה בהישג יד, ותתוחזקנה באופן שוטף תוך שמירה קפדנית על תוכן האפליקציות ואיכותן. ביניהן, ניתן למצוא אפליקציות פופלאריות של משרדי ממשלה, בנקים ומוסדות פיננסיים, קופות חולים, מערכות ניווט, דוא"ל, מסרונים ועוד רבים ושימושיים כמותן.

מחיר הנקסוס LG NEXUS 4 E960 8GB עם אחריות היבואן הרשמי 1,549 שקל וגרסת 16GB תעלה 1,899 שקל.

המכשיר, אשר ייהנה מקומת מספרים ייחודית: 055-668 נועד לתת את כל המענה הנדרש לאדם החרדי העובד לפרנסתו והנצרך לטכנולוגיה המתקדמת. עד היום, לא הייתה שום לגיטימציה להחזקת מכשיר המכיל אימייל או מסרונים – מה שחייב רבים בציבור החרדי לרכוש מכשיר שאינו עולה בקנה אחד עם ערכיהם כשומרי תורה ומצוות. אין ספק שמכשיר הסמארט-פון החדש – בו מותקנות מערכות ההגנה הטובות בעולם – יקל על רבים בעבודתם ובשגרת יומם, כאשר בד בבד ימנע מהם שימוש במכשירים שאין רוח חכמים נוחה מהם.

קרא עוד:  לא רק הדפדפן, גם הסמל - מיקרוסופט מחליפה את ה-e

רמי לוי-תקשורת ואפיק-סלולר מתכוננות להשקה הרשמית של המכשיר בימים הקרובים.

*הודעה לעיתונות