חברת LG Electronics  תציג לראשונה באירופה במסגרת תערוכת IFA 2019 דגמים חדשים של מסכי UltraGear, בעלי זמן תגובה של 1MS , עם פאנל  IPS ו- NVIDIA G-SYNC, המתוכננים במיוחד לטובת גיימרים כבדים. התוספת האחרונה לקו המוצרים של LG בתחום מסכי ה- IPS האולטרא-מהירים תיחשף לראשונה בתערוכה בברלין. המסכים יהיו זמינים כבר במהלך הרבעון האחרון של השנה, באירופה ובצפון אמריקה.

מסכי  LG UltraGear מותאמים לספק חוויית משחק ייחודית, בזכות איכות התמונה הגבוהה – אליה נוספו עתה גם זמני תגובה מהירים במיוחד. מסך  UltraGear החדש, בעל פאנל IPS, עובר בתוך 1MS בין גווני אפור שונים (1ms IPS Gray-to-Gray – GTG), ומציע את זמן הרענון המהיר ביותר במסגרת קו המוצרים המעודכן – 240Hz. בכך, הוא מספק את המהירות החיונית על מנת לאפשר ניצחון במשחקי המחשב העדכניים, הדורשים מהירות תגובה גבוהה מאי-פעם.

המסך, בגודל 27 אינץ', מציע איכות תמונה מרשימה האופיינית לצגי IPS המתקדמים של LG – על מנת ליצור תמונות Full HD ריאליסטיות, בצבעים עשירים וטבעיים, ותוך שמירה על ניגודיות וחדות תמונה בזווית צפיה רחבה במיוחד. תמיכה ב- HDR10 ותמונות חלקות הנקיות משיבושים או ריצודים , מתאפשרות בזכות התאימות למפרטי NVIDIA G-SYNC ו- Adaptive-Sync. כך, מספק הצג איזון מושלם בין ביצועים ומחיר – גם לשחקנים הכבדים במיוחד.

מסך 27GN750 של LG מצטרף לדגמי 38GL950G ו- 27GL850, העושים שימוש בטכנולוגיית Nano IPS על מנת לספק תמונה בצבעים מדויקים ומגוון רחב של גוונים, המכסים 98% ממרחב הגוונים המוגדר בתקן DCI-P3. טכנולוגיית מניעת ריצוד מאפשרת הצגת תמונה בהפרדה גבוהה בזמני תגובה אולטרא-מהירים, בקצב עדכון של 144Hz. (דגם 38GL950G ניתן להפעלה במצב overclock עד למהירות עדכון של 175Hz). כל אלה, מאפשרים לצגי UltraGear Nano IPS לספק את הביצועים והיכולות המאפשרים לגיימרים לחיות את המשחק. דגם 27GL850 תואם לעבודה בממשק NVIDIA G-SYNC ותומך ב- HDR10, בעוד דגם 38GL950G תומך במעבדי NVIDIA G-SYNC ו-  VESA DisplayHDR™ 400, ומאושר לעבודה גם בסביבת NVIDIA.

קרא עוד:  מיקרוסופט תציג את Surface Go 2 ואת Surface Book 3 בכנס האביב שלה

כל שלושת הצגים בסדרת UltraGear כוללים אופציות ייעודיות למשחקים, דוגמת מצב סנכרון דינאמי (Dynamic Action Sync), איזון צבעי שחור (Black Stabilizer), ו- Crosshair – כאשר האחרון מתוכנן במיוחד לשיפור הדיוק של משחקי FPS.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.