בית חכם

ענקית הטכנולוגיה מקוריאה LG משיקה בימים אלה בתערוכתIFA בברלין את סדרת מוצרי הבית החכם שלה בעל יכולת הקישוריות הייחודית, HOME CHAT. הבית החכם מורכב מסדרה של מכשירים חכמים רבים הפועלים כמערכת אחת, במטרה להגדיל את הנוחות ופשטות ההפעלה. LG Home Chat מאפשר למשתמשים לקבל המלצות ומתן הוראות למכשירי החשמל גם כאשר הם מחוץ לבית. עם ממשק אינטואיטיבי, Home Chat הופך את יצירת הקשר עם מקרר LG החכם, מכונת כביסה חכמה, תנור חכם, ואף עם השואב הרובוטי לפשוט כמו לשוחח עם חבר קרוב. לנוחיות נוספת, תכונת הלחצן המהיר מאפשרת גישה מהירה וקלה לפונקציות הנפוצות ביותר של כל מכשיר. Home Chat מאפשר למשתמשים לבחור בין שלושה מצבים שונים: חופשה, מחוץ לבית, ובבית. לדוגמא, כאשר בוחרים במצב "מחוץ לבית", המקרר החכם יעבור אוטומטית למצב חיסכון בחשמל. הבית החכם של LG מותאם גם לתוכנות הבתים החכמים השונות, ALLJOYN .

מקרר LG Smart
המקרר החכם המתקדם ביותר של LG משלב כמה חידושי פורצי דרך. באמצעות שימוש במצלמת המקרר הפנימי החדשנית, הממוקמת בחלק העליון של התא הראשי, משתמשים יוכלו לעקוב אחר תכולת המקרר שלהם דרך הטלפונים החכמים או הטאבלטים שלהם. המצלמה רחבת הזווית יכולה להציג תוכן ולא רק במדפים העליונים, אלא גם פריטי מזון בתחתית המדף. המצלמה מזהה פתיחה וסגירה של המקרר ומאפשרת לצלם פריטי מזון שונים שאוחסנו לאחרונה. באמצעות Home Chat, משתמשים יכולים לצפות במקרר שלהם בזמן שהם בקניות במכולת או בסופר ולהחליט מה עליהם לרכוש.

קרא עוד:  הפתעה: LG הוסיפה ממשק שולחני בעדכון Android 10

התכונה החכמה של LG למעשה הופכת את המקרר למערכת שלמה לניהול מזון. משתמשים יכולים לבדוק את התוכן של המקרר שלהם מבלי לפתוח את הדלת. המנהל החכם מאפשר זיהוי מגוון רחב של מאכלים ומשקאות כדי לעקוב אחר תאריכי תפוגה. Smart Manager יכול גם להמליץ ​​על אפשרויות ארוחה המבוססות על המרכיבים המאוחסנים במקרר.

מכונת כביסה LG Smart
עם Home Chat, צרכנים יכולים לשלוט מרחוק במכונת הכביסה החכמה מחוץ לבית. על ידי הודעות SMS, מכונת הכביסה החכמה של LG תבטיח כי הכביסה תושלם עד שהם מגיעים הביתה. משתמשים יכולים לקבל עדכונים בזמן אמת בSMS, על ההתקדמות של מכונת הכביסה. מכונת הכביסה החכמה של LG מצוידת במסך מגע חכם ואינטואיטיבי שהופך את הפעולה לקלה ונוחה באמצעות חיבור WiFi.

תנור חכם LG Smart Lightwave
עם Home Chat, בעלי בתים יכולים לשוחח עם התנור החכם של LG שלהם ולקבל המלצות ​​על מתכונים למאכלים מסוימים. לחיצה על אפשרות "בדרך חזרה הביתה", באמצעות Home Chat, תגרום לתנור החכם לשאול, איזו מנה היית רוצה לעשות היום? ולפתוח את חלון חיפוש של המתכון. כאשר התנור מוכן לבשל, הוא יגדיר את זמן הטמפרטורה והבישול למאכל הדרוש. משתמשים יכולים לקבל התראות לטלפונים החכמים שלהם כשיש מתכון חדש, ואף לעודד בני המשפחה לנסות מאכלים חדשים ומעניינים".

שואב האבק הרובוטי החכם: לא רק שואב – גם שומר
השואב החדש יכול גם לפקח על הנעשה בבית כשהבעלים נמצאים מחוצה לו. אם המכשיר חש בעזרת הסנסורים שלו איזושהי תנועה, הוא מפעיל מצלמות שמצלמות באופן אוטומטי את האזור ממנו נעשו התנועות ושולח אותן לסמארטפון של בעל הבית. פיצ'ר נוסף מאפשר לבעלים לעקוב אחר היסטוריית הניקיונות מהסמארטפון, דבר המקל על בדיקה אחר ביצועיו של המכשיר.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.