מקרן הקול המדהים ביופיו של LG Electronics הוא השידוך המושלם לטלוויזיות הקעורות החדישות שיצרה החברה ויהיה זמין החל משבוע הבא לשוק האירופי. ה- Music Flow HS8 מצויד ב- 4.1 ערוצים ומעבר לשדרוג חווית הצפייה הביתית, הוא מאפשר חווית שמיעת מוזיקה בדרך חדשה לחלוטין.

הצורה הקעורה של המקרן תורמת לא רק למראה המרשים אלא גם מטמיעה חווית שמע מרשימה. נקודה ההאזנה המרכזית (The sweet spot) הורחבה ואילו הרמקולים מוצבים משני צידי המקרן, בכדי להרחיב את טווח השמיעה. הטכנולוגיה והעיצוב נפגשים במקרן זה כדי ליצור את אחד מפתרונות הסראונד הטובים ביותר שיש כיום בשוק.

ה- LG HS8 מרגש במיוחד הרבה בשל מערכת ה- i-Sound העצמאית. יישום חדשני זה משפר את חווית הצפייה בכך שהוא יודע להתאים עוצמות שמע שונות למגוון תכנים שמופיעים בטלוויזיה באותו הרגע. היישום החכם מפרש במהירות במה צופה הקהל באותו הרגע ומיד מתאים עוצמת שמע נכונה, ובכך מבטיח שסרטים, סדרות ומוזיקה יושמעו בדיוק כפי שהיו צריכים להישמע.

בנוסף, המקרן מתחבר לספריית המוזיקה LG Music Flow, המותאמת לשימוש עם Google Cast. יישום זה נוח בצורה מרשימה, משום שהוא מאפשר למשתמש לשדר מהמכשיר הנייד שירים דרך רשת ה- Wi-Fi הביתית ובכך המקרן יכול להשמיע בצורה חלקה מוזיקה מנגני הסטרימינג הפופולאריים.

בעזרת ממשק Wi-Fi ובלוטות', ה- LG HS8 יכול לשדר תכני אודיו מכמה חדרים במקביל וליצור את חוויית ההאזנה המושלמת. כאשר ממקמים מספר רמקולים באותו החדר ומופעל מצב "הקולנוע הביתי", נוצרת חוויית הצפייה המושלמת היישר מהספה הביתית. בנוסף מצב "מולטי-רום" יכול להפוך את הבית כולו ליחידת סאונד אחת גדולה. המשתמש יכול לשלוט במערכת האודיו החדשה בעזרת הנייד ולבחור שירים מתוך רשימת השמעה לבית כולו או לבחור שירים שונים שיתנגנו בכל חדר בנפרד. יישום מעניין נוסף הוא אפשרות השליטה במערכת דרך שלט הטלוויזיה (של שמונה היצרניות הגדולות).

קרא עוד:  מתכוננת ל-IFA: ה-G8X עשוי להיות מכשיר הדגל הבא של LG

"בתור החברה שהביאה לשוק את הטלוויזיות הקעורות, היה זה אך טבעי שתיוצר מערכת שמע קעורה שתתאים לסוג הטלוויזיות הייחודי", אמר מין ביונג-הון, סגן נשיא חטיבת הבידור הביתי של LG. "בעידן הדיגיטלי, הדרך בה צורכים מוזיקה השתנתה בצורה משמעותית ו- LGMusic Flow היא התשובה שלנו לחובבי המוזיקה והקולנוע, החושקים במכשיר בעל נראות וביצועים מרשימים".

ה- HS8 יוצג בתערוכת IFA בברלין בביתן חברת LG בין התאריכים 4-9/9/15.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.