לא, זהו לא ה-iPhone, אלא ה-GC900 החדש של LG עם מצלמת 12 מגה פיקסל וצילום באיכות 720p HD. תמונות ראשונות של המכשיר נחשפו בוורשה, פולין לעיני כל.

מצלמת ה-12MP מגיע עם עדשת Shneider, אפשרות למיקוד ידני, פלאש Xenon, תיוג לפי מיקום ויכולת להקליט וידיאו ברזולוציה מדהימה של 1280×720 ו-30FPS (רזולוצית HD). בנוסף היא כוללת ISO עד ל- 3200, הישג שיא בעולם מכשירי המצלפון. אלו הופכים את המכשיר למצלמה מקצועית המבטיחה לקבל תמונה באיכות גבוהה ובמהירות של מצלמה דיגיטלית.

צילום: GSMarena

יש לציין שכיום זהו מכשיר המצלמה הטוב ביותר שיצא והוכרז. עד כה נאלצו המשתמשים לבחור בין איכות HD לרזולוציה גבוהה יותר ביניהם ה- Samsung i8910 Omnia HD, Samsung M8910 Pixon12, Sony Ericsson Satio אבל ה- GC900 מאחד את עולם ה-HD והמצלמות בעלות הרזולוציה הגדולה למתן תמונות האיכותיות ביותר בשוק מכשירי הסלולר.

פרט למצלמה האיכותית, ה-Louvre כולל גם WIFI עם DLNA, יציאת TV-OUT, מסך בגודל של 3.2 אינץ' עם 16 מיליון צבעים, מקלט GPS מובנה, בלוטות' 2.1, תמיכה בפורמטי ה- Divx וה- Xvid. ממשק המכשיר הוא ממשק ה- S-Class הקוביה החדיש ביותר של החברה הכולל חיישן תנועה לסיבוב המסך ללא נגיעה.

אין מידע לגבי מחירי המכשיר אך אנו מאמינים כי הם יפורסמו בקרוב בפרסום רשמי של LG. (מקור)