מסך כפול LG G8X

G8X ThinQ, המכשיר כפול המסכים של LG, הושק באופן רשמי בישראל במקביל להשקתו בעולם ומחירו המומלץ לצרכן יעמוד על 3,299 שקלים.

כזכור, LG G8X הוכרז בתערוכת IFA 2019 שנערכה בספטמבר האחרון והוא נחשב לדגם משופר לרעיון המסך הכפול שאותו שאותו הציגה LG בהשקת V50 ThinQ מוקדם יותר השנה. במקום מסך מתקפל – טכנולוגיה המערימה קשיים הנדסיים, בעיות עמידות ומחיר ייצור יקר במיוחד – מציעה LG שני מסכי OLED צמודים זה לזה, עם זהות בתכונות ובגודל של 6.4 אינץ', המחוברים בציר המאפשר סיבוב ב-360 מעלות.

The LG G8X ThinQ is a minor refresh, an updated DualScreen joins it

המסך הנוסף הוא למעשה כיסוי מותאם, אותו אפשר לחבר ולהסיר בהתאם לצורך. הוא מאפשר עבודה בשימוש במקביל כמו פריסת אפליקציה אחת על שני המסכים, להציג שתי אפליקציות זו לצד זו, או להשתמש במסך השני כמקלדת ווירטואלית מלאה או בקר שליטה ייעודי למשחקים. מלבד זאת הכיסוי כולל גם תצוגה נוספת, בגודל 2.1 אינץ', הממוקמת בצידו החיצוני של המכשיר ומציג את מצב הסוללה, שעון והתראות.

במגרעת הקטנה בקצה המסך נמצא חיישן 32 מגה-פיקסל, זאת לעומת המגרעת הגדולה וחיישן 8 מגה-פיקסל ששולב ב-G8. מאחור מערך הצילום כולל זוג מצלמות – האחת עם חיישן בגודל 12 מגה-פיקסל המלווה במייצב תמונה והשנייה עם חיישן 13 מגה-פיקסל עם עדשה לזווית צילום רחבה.

המפרט של LG G8X ThinQ כולל בנוסף את המערכת על שבב Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm) יחד עם 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים. הסוללה היא בקיבולת 4,000 מילי-אמפר/שעה וכן הושארה התמיכה ב-QuadDAC דרך יציאת ה-USB-C לאיכות שמע גבוהה באוזניות. יש גם מעטפת הגנה בדמות Gorilla Glass ועמידה בסטנדרט הצבאי MIL-STD 810G לנפילות וזעזועים. הוא מגיע עם גרסת אנדרואיד 9.0 שמעליו וממשק LG UX.

LG G8X ThinQ

ה-LG G8X ThinQ הוא דגם משופר למכשיר הדגל של LG ה-G8. זה מכיל מסך-OLED בגודל 6.4 אינץ׳ הכולל סורק טביעות אצבע מובנה. השבב שבתוכו Snapdragon 855, עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים. מערך הצילום כולל חיישן סלפי של 32 מגה-פיקסל, וצמד חיישנים מאחור.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.