מסך כפול LG G8X

LG הכריזה על תחילת שיווקו של מכשיר הדגל החדש G8X ThinQ ברחבי העולם, במהלך חודש נובמבר. במועד זה הוא צפוי להגיע לארצות הברית, יפן, ברזיל, מדינות רבות במערב אירופה – וגם לישראל.

ה-G8X ThinQ הוא כזכור דגם משופר לקונספט טלפון כפול המסכים שאותו הציגה LG עם ה-V50 ThinQ מוקדם יותר השנה. במקום מסך מתקפל – טכנולוגיה המערימה קשיים הנדסיים, בעיות עמידות ומחיר ייצור יקר במיוחד – מציעה LG שני מסכי OLED זהים בגודלם (6.4 אינץ') ותכונותיהם הצמודים זה לזה ומחוברים בציר המאפשר סיבוב ב-360 מעלות.

ניתן לפרוס אפליקציה אחת על שני המסכים, להציג שתי אפליקציות זו לצד זו, או להשתמש במסך השני כמקלדת ווירטואלית מלאה או בקר שליטה ייעודי למשחקים. LG מציעה למפתחים ממשק פיתוח (API) ייעודי לצורך ניצול אופטימלי של מלוא שטח המסכים. תצוגה נוספת, בגודל 2.1 אינץ', ממקום בצידו החיצוני של המכשיר ומציג את מצב הסוללה, שעון והתראות. ברגעים שבהם אין צורך בשני המסכים, ניתן להפריד אותם ולהשתמש ב-G8X בתצורה סטנדרטית וזהה לכל מכשיר טלפון חכם אחר.

יתר מפרט של LG G8X ThinQ כולל מעבד Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm), שישה גיגה-בייט של זיכרון עבודה, 128 גיגה-בייט לאחסון קבצים, חיישן סלפי של 32 מגה-פיקסל, ומצלמה אחורית בעלת צמד חיישנים: 12 מגה-פיקסל ראשי, ו-13 מגה-פיקסל עם זווית צילום רחבה. מועד ההשקה המדויק והמחיר טרם נחשפו.

קרא עוד:  נוקיה השיקה את Nokia C1 עם Android Go בפחות מ-60 דולרים