מכשיר הדגל הבא של LG, העונה לשם G8, יושק בעוד כשלושה חודשים ויגיע עם מצלמת תלת ממד, כך לפי דיווח באתר Electronic Times הקוריאני.

עם זאת, לא ממש ברור למה בדיוק הכוונה ב-'מצלמת תלת ממד', בעיקר שזו לא הפעם הראשונה שהיצרנית הקוריאנית משלבת מצלמה תחת הכותרת הזו בטלפון. בקיץ 2011 היא השיקה את Optimus 3D שכלל מצלמת תלת ממד, כמו גם מסך התומך בצפייה בתוכן תלת ממדי ללא צורך במשקפיים ייעודיות. הפעם כנראה לא מדובר בתמונות תלת ממד בשיטה הזו, אלא כנראה בתמונות שאפשר יהיה לצפות באפקט תלת ממד בהטיית המכשיר, בדומה לתמונות התלת ממדיות בפייסבוק (Facebook) המבוססות על אפקט הבוקה של טלפונים כפולי מצלמות.

כך או כך, לפי תמונת המכשיר שהגיעה לידי האתר, LG עדיין לא תציע מכשיר עם מסך נקי לחלוטין: תהיה לו מגרעת צרה בצורת טיפה.

לוח הזמנים להשקעות ההשקות המתוכננות של LG מצביע על כוונה להשיק את G8 במרץ, ומכשיר נפרד בעל תמיכה בקישוריות דור 5 כחודש לאחר מכן. בכיר בחברה אישר שמכשירי דור חמישי לא יושקו כחלק מסדרת ה-G, אלא כסדרה חדשה. בכך החברה מתכוונת לנצל את העובדה שטלפונים עם תמיכה בכל סוגי התקשורת צפויים להיות יקרים יותר, ולמכור יותר טלפונים מסדרה G בזמן שהמתחרים ישלבו את הדור החמישי בכל המכשירים, מה שיהפוך את המחירים של LG לתחרותיים מאוד.

קרא עוד:  סקירה: OnePlus 7 Pro - מהיר יותר, מרשים יותר, יקר יותר

בינואר מתכוונת LG להציגאת Q9 המיועד לשוק הבינוני הנמוך שיגיע עם מסך בגודל 6.1 אינץ', מערכת על שבב Snapdragon 660 של קואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה בנפח 4 גיגה-בייט, אחסון פנימי בנפח 32 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת 3,000 מילי-אמפר/שעה.

בנוסף, צפויה LG להשיק טלפון מתקפל ברבעון השלישי, שיתחרה במכשירים דומים של סמסונג (Samsung), וואווי (Huawei) ואחרות. עם זאת, אף פרט נוסף אודות המכשיר הזה לא נחשף בדיווח.