גם LG לא וויתרה על הצגת מרוכלותה בכנס MWC, והציגה השנה שני מכשירים: ה-LG V50 ThinQ ו-LG G8 ThinQ כמכשיר הדגל החדש לשנה הנוכחית.

במקרה של ה-LG G8 ThinQ, היצרנית החליטה שלא לחולל מהפכה של ממש ונמנעה מתמיכה בדור חמישי או שינויים מרחיקי לכת. לעומת זאת, LG נקטה בדרך הפעולה שהפכה לאופיינית עבורה, והיא יכולות שונות, יש שיאמרו "גימיקים", כחלק מממשק המשמש. דוגמה לכך היא כפי שנעשה ב-LG G5 עם המודלים שלא מצאו את דרכם לדגמים אחריו.

כך LG G8 ThinQ מציע יכולת של מחוות לביצוע פעולות ללא הצורך במגע ישיר. המחוות מאפשרות החלפה בין יישומים, שליטה על שמע ופתיחה של נעילת המכשיר. כל אלה נעשים בעזרת הנפת כף היד מעל לחיישן הקרבה בקדמת המכשיר, והנעתה בהתאם.

מהתרשמות ראשונית, המחוות של LG ב-G8 ThinQ נותנות תחושה של פעולה שאינה טבעית שאף עשויה לגרור מבטים מהסביבה. מעבר לכך, השימוש עצמו אינו ידידותי למשתמש אשר אינו מנוסה, ונדרשים מספר ניסיונות עד אשר מבינים את אופן העבודה. כך, במרבית מן המקרים, עושה רושם כי ביצוע הפעולה באופן ידני תהיה מהירה ופשוטה יותר מאשר השימוש במחוות.

מעבר למתואר, ה-LG G8 ThinQ מציע מסך שגודלו 6.1 אינץ', מערכת על-שבב היא Snapdragon 855 וזיכרון העבודה (RAM) מציע 6 ג'יגה-בייט לצד 128 ג'יגה-בייט של אחסון פנימי. סוללתו של המכשיר בקיבולת 3,500 מיליאמפר/שעה, ומערך הצילום משלב שלושה חיישנים בגבו.

לצד ה-G8 ThinQ הציגה LG, כאמור, את V50 ThinQ התומך בדור חמישי. הוא מגיע עם מסך שגודלו 6.4 אינץ' ואליו ניתן לחבר כיסוי ייעודי שיוסיף מסך משני שגודלו 6.1 אינץ'. בגזרת החומרה מדובר על שבב Snapdragon 855 עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 ג'יגה-בייט של אחסון, הסוללה בהספק של 4,000 מיליאמפר/שעה, ומערך הצילום זהה ל-LG G8 ThinQ.

צפו: V50 ו-G8 בהצצה ראשונה