חברת LG ישראל שלחה הבוקר הזמנות למסיבת עיתונאים שתתקיים ב-26 למאי בשעה 9:30 בבוקר, בה תשיק באופן רשמי בארץ את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-LG G4. לא מדובר בהכרזה מפתיעה במיוחד, שכן החברה כבר הכריזה בשבוע שעבר כי תחלק 40 מכשירים לנסיינים ישראלים טרום ההשקה, כך שפרסום התאריך הרשמי היה רק עניין של זמן. (כדאי לנסות את מזלכם, יש להיכנס ולהירשם באתר עד ה-17 למאי, LG תפרסם את הזוכים בעמוד הפייסבוק).

ה-LG G4 מצוייד במסך 5.5 אינץ’ בטכנולוגיית IPS Quantum שעבר שדרוג משמעותי וכעת הוא חסכוני בעד 30 אחוז יותר בחשמל ובהיר בעד 50 אחוז יותר באור שמש ישיר, ומלבד זאת הצבעים עשירים יותר זאת בהשוואה ל-LG G3. כמו כן מכיל המכשיר את מערכת Snapdragon 808, שבב 64 ביט הפועל על בסיס 6 ליבות בתצורה של 4 + 2 יחד עם שבב גרפי Adreno 418 וכן זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג’יגה-בייט. בגב ה-LG G4 ישנה מצלמה 16 מגה פיקסל, אולם הפעם החיישן תוצרת LG בעצמה. מפתח הצמצם f/1.8, שלדבריה מקבל עד 80 אחוז יותר אור בהשוואה ל-LG G3, מה שאומר כי המצלמה מסוגלת לצלם תמונות איכותיות יותר בתאורה נמוכה יותר יחד עם מייצב תמונה אופטי OIS. בקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל לצילומי סלפי וזו משולבת עם עם חיישן להפחתת רעשים דיגיטליים.

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.