חברת LG שחררה טיזר רשמי לקראת השקת מכשיר הדגל הבא שלה, ה-LG G4, שהפעם מתמקד בעיקר במצלמה של המכשיר. הפיצ'ר היחיד שנרמז בסרטון הוא "F 1.8", שככל הנראה מתייחס לגודל מפתח הצמצם במצלמה החדשה של המכשיר. בנוסף חושף הסרטון את הסלוגן החדש של המכשיר – see the great, feel the great – ואת תאריך ההשקה הרשמי שלו, ה-28 באפריל.

שמועות על המכשיר החדש צצו במהלך החודשים האחרונים ברשת, לפיהם הוא יכיל את שבב ה-Snapdragon 808 או 810, מסך איכותי יותר בגודל 5.5 אינץ’ ברזולוציית Quad HD וזיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט. המצלמה ככל הנראה תכלול חיישן של 13 או 20 מגה פיקסל ומצלמה קדמית של 5 מגה פיקסל, וכן חיישן טביעות אצבע.

שמועות נוספות טוענות כי המכשיר ישלב סוג של עור בגוף החיצוני שלו, בין אם אמיתי או מזוייף, ממשק UX 4.0 וגב קמור. הסרטון, כאמור, לא באמת מתייחס לכל אלה, כך שנותר רק לחכות להשקה הרשמית בעוד כשלושה שבועות.

http://www.youtube.com/watch?v=yZdWPqpVbEk

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.