ערכת האביזרים המלאה

השקת ה-LG G4 התחילה היום בישראל בפועל, אף לפני מספר מדינות רבות בעולם. כאשר בחנו והשוונו את המחירים בין החנויות, ההפרשים לא היו גדולים, וחלקן אף הוסיפו ערכת מתנה חביבה. אצל מי הכי זול ואצל מי תקבלו את החבילה המשתלמת ביותר?

ערכת האביזרים המלאה

ברשת אורנג’ (פרטנר) ניתן להשיג את המכשיר במחיר של 3,499 שקל במזומן או ב-12 תשלומים לכיסוי הפלסטיק או 3,699 שקל לכיסוי העור. 3000 הרוכשים הראשונים יקבלו כרטיס זיכרון 32 גי’גה-בייט במתנה. ברשת פלאפון מחיר ה-G4 עומד על 3,473 שקל למשלמים עד 12 תשלומים, כאשר ל-200 הרוכשים הראשונים תוענק גם ערכה בשווי 199 שקל הכוללת כיסוי סילקון אחורי, מגן מסך ומטען לרכב. ברשת סלקום גרסת כיסוי הפלסטיק נמכרת ב-3,490 או 3,690 שקל לגרסת העור כאשר מצורפת לערכה גם כיסוי סיליקון, מטען רכב ומגן מסך. בסלקום גם יצאו במבצע לרוכשים מכשיר סלולרי דרכה (המשתתפים במבצע) המעניק הנחות של בין 50 עד 300 שקל במגוון רשתות אופנה ואטרקציות.

ואולם יש לציין כי רכישה דרך מפעילות הסלולר, לפי הנתונים באתריהם היא שנה אחת בלבד – ולא שנתיים כפי המובטח מרונלייט, יבואנית LG Mobile בישראל. היחידה שכן מבטיחה אחריות לשנתיים, מבין המפעילות, היא הוט-מובייל המציעה את דגם הפלסטיק ב-3,499 שקל לתשלום אחד או 3,599 שקל לגרסת העור, שניהם מגיעים עם אחריות לשנתיים וערכת האביזרים המלאה.

ברשתות הפרטיות כמו KSP המחיר נע בין 3,312 שקל או 2,835 שקל באילת ואיבורי הוא עומד על 3,345 שקל, בשניהם האחריות למשך שנתיים וכולל את הערכה המלאה ואחריות של רונלייט.

קרא עוד:  אידיגיטל מרחיבה את פעילותה בתחום הסאונד

>> הביקורת המלאה: LG G4 – האם כדאי לשדרג?

אם הטבות וחפיצים במתנה לא מדבר אליכם, ביבוא המקבילי (פרללי), הזולה ביותר נמצאת וואלה שופס במחיר של 2,969 שקל לכיסוי הפלסטיק ו-3,149 שקל לכיסוי עור, ולרוכשים גם ינתן מגן מסך זכוכית במתנה עם אחריות לשנתיים של מעבדות סלדון, אולם אל תצפו למצוא שם סוללה נוספת או מטען שולחני. גם אצל GoMobile נמכר המכשיר במחיר של 2,999 שקל, עם אחריות למשך 24 חודשים של הרשת. אצל רמי לוי תמצאו את המכשיר במחיר של 2,999 שקל לגרסת כיסוי הפלסטיק עם אחריות פלאפון למשך שנה.

יש להדגיש כי ביבוא המקבילי נמכר דגם H815 ולא H815L כפי שרונלייט מוכרת, בנוסף נותן השירות הוא לא היבואן הרשמי וערכת האביזרים הנוספת אינה כוללה.

ההבדל – באחריות

לבחור בזול ביותר או בחבילה המפנקת ביותר? בין החנויות והרשתות ניתן לראות הבדלים המגיעים ל-15% במחיר, וחלקן מספקות אביזרים והטבות נוספות. אבל ההבדל המהותי כך נראה, נובע דווקא באחריות. בעוד שאצל רשתות הסלולר מוצהר אחריות לשנה בלבד, היבואנית מספקת שנתיים אחריות מלאות (שנה ראשונה + שנה שנייה לאחר הפעלתה באפליקציית Warranteer) אותם ניתן לרוכשים דרך חנויות העובדות עם היבואן הרשמי, זאת בניגוד ליבוא הפרללי המספק שנה או שנתיים אחריות אך שלא דרך רונלייט. צריך גם לציין כי הערכה הבסיסית הנמכרת דרך היבואן הרשמי בישראל (דגם H815L) מגיעה עם סוללה נוספת, כיסוי לסוללה, מטען שולחני USB וגם אוזניות איכותיות, כך שכדאי לוודא כי אכן אתם מקבלים את כל אותם אביזרים – ואם לא אז לפחות שזכיתם להנחה משמעותית.

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.