באיחור רב ובצל הקריאה להחזרה של Galaxy Note 7, חברת LG ישראל יחד עם המשווקת רונלייט, השיקו כלי לבדיקת תקינות למכשירי ה-LG G4, אשר מתריע האם המכשיר שברשותם נמצא מבין המכשירים בעלי הסיכון לתקלת האתחול המפורסמת.

הכלי זמין לבדיקה דרך אתר החברה וכדי לבדוק יש להזין את מספר IMEI של המכשיר, אותו ניתן לשלוף על ידי הקשה בחייגן #06#*. את הבדיקה ניתן לבצע לכל מכשירי LG G4 שנרכשו בארץ או בחו"ל, בין אם יבואן רשמי או יבוא מקבילי ולקבל מידע מיידי האם המכשיר זקוק להחלפת לוח האם.

בחברה מציינים כי לקוחות אשר יזדקקו לתיקון המכשיר, יופנו בהמשך התהליך למערכת זימון תורים לתאום תיקון באחת מנקודות השירות של רונלייט. השירות יינתן ללא עלות לבעלי מכשירי G4 שנרכשו ביבוא רשמי. מי שבבעלותו מכשיר G4 אשר נרכש ביבוא מקביל, יוכל גם כן לבצע את הבדיקה. אם יימצא כי המכשיר שלו משתייך לסדרת הייצור המוקדמת, הוא יהיה זכאי לשלם עלות מופחתת ולקבל תמורתה החלפת לוח האם ובנוסף שירות של היבואן הרשמי ושנה מלאה של אחריות רונלייט.

כזכור, LG הודתה בתחילת השנה כי קיימת תקלה ב-G4, הגורמת למכשיר לאתחל את עצמו באופן אינסופי (bootloop). התקלה מתרחשת פתאומית ולמשתמש אין דרך לפתור אותה פרט ללכת למעבדה או לחנות שבה נרכש המכשיר ושם יבוצע החלפה של לוח אם בחדש.

מלבד הכלי לבדיקה, LG הרחיבה לאחרונה את מערך השירות שלה והיא מספקת תיקונים עד בית הלקוח ללא תשלום נוסף.