ענקית האלקטרוניקה הדרום-קוריאנית, LG,  יצאה בהודעה רשמית כי מספר תכונות vקיימות כיום אך ורק במכשיר הדגל הנוכחי שלה, ה-G3, יגיעו בקרוב גם למכשירים נוספים של החברה.

לפי הודעת החברה, התכונות יגיעו לכלל המכשירים הנוספים שיצאו בהמשך השנה, כולל מכשירים המיועדים לשוק הנמוך והבינוני, ולמכשירים שיצאו במחצית השנייה של השנה הנוכחית. מטרת החברה במהלך זה, היא לגרום לצרכן להרגיש כי המכשיר שבידו הוא מכשיר פרימיום לכל דבר, גם אם הוא מחזיק במכשיר המיועד לשוק הבינוני/נמוך בלבד, ואינו בעליו של מכשיר הדגל בחברה, וכל זאת לאור העבודה כי הוא מכיל תכונות ייחודיות שאף עיצובן זהה לעיצוב ב-G3.

בין התכונות שצפויות להגיע למכשירים, נראה את המקלדת החכמה החדשה של LG, המספקת יכולת חיזוי ותיקון שגיאות הנעשות במהלך ההקלדה בשיעור של עד 75 אחוז, על ידי ניתוח והתאמה למשתמש. ממשק המצלמה הקיים ב-G3 הכולל את התכונות הבסיסיות ולא את כל אפשרויות הצילום הרבות והפחות יעילות שמכילה האפליקציה, אך תכונות כגון הקשה בכל מקום על המסך תגרום למיקוד ותפעיל את צמצם המצלמה בצעד אחד, מה שיאפשר למשתמש צילום מהיר יותר (Touch & Shoot). תכונה נוספת הקשורה לצילום היא מחווה לצילומי סלפי (Selfie), על ידי הצגת יד פתוחה למצלמה, ולאחר זיהוי, סגירת היד לצורת אגרוף, שמיד לאחריה תחל ספירה לאחור של 3 שניות, שבסיומן מתבצע הצילום (Gesture Shot) וכן ותכנת התצוגה הנקייה (Clean View), בה ניתן להעלים את כל הכפתורים המוצגים על המסך בעת הצילום.

קרא עוד:  סמסונג השיקה בישראל את סדרת Galaxy A החדשה

בחברה לא מסרו האם גם מכשירי הדור הקודם יקבלו את הממשק המיוחל, כדוגמת ה-LG G2 שלו ממשק בעל מראה מיושן יותר בהשוואה ל-G3. המהלך בהחלט יכול להטיב עם LG בתחום ונותן לה יתרון על יצרניות אחרות, כך שהלקוחות לעתיד יודעים כי הם מקבלים את ממשק המשתמש האחרון של החברה.