בצעד לא שגרתי (שהתרחש גם בדור הקודם), חשפה היום LG את הכיסוי החכם למכשיר הדגל הבא שלה, ה-G3, עוד לפני שחשפה את המכשיר עצמו. הכיסוי, שנקרא QuickCircle, הוא הממשיך של הכיסוי החכם הקודם של החברה ל-G2 המציג עוד כמה תכונות חדשות.

בדומה לקודם, גם כיסוי זה כולל חלונית המאפשרת למשתמשים להשתמש בחלק מהפונקציות של המכשיר מבלי לפתוח את הכיסוי או לשחרר את המכשיר מנעילה, ונראה שב-LG יישמו היטב את הרעיון הזה. לדברי החברה, ניתן יהיה לבצע שיחות, לשלוח הודעות טקסט, להאזין למוזיקה, לצלם תמונות ולקבל עדכונים חיים אודות המצב הבריאותי של המשתמש – וכל אלו מבלי לפתוח את הכיסוי.

החלונית דרכה אפשר לראות את המתרחש הפכה כעת לעגולה והיא מכונה "Smart Lighting", והיא מוקפת בעיגול מתכת הזוהר באור לבן בכל פעם שהמכשיר נפתחנסגר, או כאשר הודעת טקסט או שיחה מתקבלת. אם כל זה לא מספיק, נספר שהכיסוי תומך גם בטעינה אלחוטית ושהוא יגיע בחמישה צבעים: לבן, שחור, זהב, ורוד ותכלת.

את ה-LG G3 תחשוף החברה ב-27 למאי באירוע מיוחד שייערך במספר מדינות בעולם. על פי השמועות, המכשיר יכלול מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוצית QHD, מצלמת 13 מגה פיקסל, מעבד מרובע ליבה מסוג Snapdragon 801, וזכרון עבודה של 3GB. הדגמה של הכיסוי החכם של המכשיר נראה ערב החשיפה שלו, אך עד אז ניתן בהחלט להסתפק בסרטון: