באופן מפתיע וזריז במיוחד, LG משחררת את עדכון האנדרואיד 5.0 Lollipop לשלל מכשירי ה-G3 בארץ ובעולם. מדיווחים שהתקבלו אצלנו ממשתמשי G3 בישראל, העדכון החל להגיע ומוצע להורדה עבור אלו המחזיקים ברשותם את דגם D855.

דגם זה הנמכר בארץ ובאירופה זכה לעדכון גם במדינות שונות כמו אנגליה, גרמניה, הונגריה, איטליה ועוד, כאשר המכשירים שנרכשו שלא דרך המפעילה קיבלו את העדכון לראשונה. העדכון משוחרר באופן אוטומטי (OTA) או דרך החיבור למחשב בשימוש בתוכנת LG PC Suite ומופץ בהדרגה למכשירים, אך יש לציין כי מכשירים ראשונים שקיבלו זאת בארץ נרכשו באופן עצמאי שלא דרך רונלייט או אחת המפעילות, כך שאם אתם מבעלי LG G3 ועדיין לא קיבלתם – התאזרו בסבלנות, זה יגיע גם אליכם.

מלבד שינויי האנדרואיד בגרסתה החדשה, לא ידוע מהם השינויים ש-LG הטמיעה פרט להתאמות עיצוביות ושילוב יכולות המערכת בממשק ה-Matarial Desgin. בחברה אמנם הבטיחה כי העדכון יושק בקרוב אך לא מסרה מהם החידושים. בהמשך צפוי העדכון לנחות גם לבעלי ה-LG G2.

תמונה: גבי חחשבילי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.