אז איך מכשיר הדגל החדש של LG משתווה למתחרים? בסרטון שעלה לרשת והוסר (וחזר בשנית לאוויר), מציג את ה-LG G2 לצד ה-Galaxy S4, המתחרה האנדרואידי מבית סמסונג (Samsung) אשר שולט בטבלת המכירות ללא עוררין.

המסך של ה'גלקסי אס-4' הוא הישג טכנולוגי, ללא ספק, בסמסונג הצליחו להגדיל את גודל המסך ל-4.99-אינצ' וזאת מבלי להגדיל עוד את המכשיר, למעשה גודל המכשיר כמעט זהה לזה של ה'אס-3'. אך נראה שב-LG לא נשארו חייבים ולקחו את ההישג של סמסונג צעד אחד קידמה וה-G2 מציע מסך בגודל 5.2-אינצ' ומכשיר שהוא במעט יותר גדול מהמתחרה מבית סמסונג.

הדבר מתאפשר בזכות שולי מסך מינימליים, במיוחד בחלקו העליון והתחתון של המכשיר – למעשה ב-LG וויתרו על שורת הכפתורים הפיזיים לטובת כפתורים ווירטואלים על המסך, בדומה למכשירי ה'נקסוס' וגם הצליחו לצמצם עוד את השוליים הצידיים – כל אלו אפשרו לחברה להטמיע במכשיר מסך גדול במיוחד. המשתמש מוחמד סאלח אף הגדיל לעשות והעלה לחשבון ה'גוגל פלוס' שלו תמונה המשווה בין גודל המסך של ה-G2 לשאר מכשירי הדגל הקיימים היום בשוק. כפי שניתן לראות המכשיר של LG אכן מצויד במסך הגדול מכולם אך בגוף מכשיר בגודל זהה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.