חברת LG הודיעה היום כי היא תחל למכור את ה-LG G2 mini, גרסת המיני למכשיר הדגל שלה כבר בחודש הבא. ההשקה הגלובלית מתוכננת באירופה, אסיה,, אפריקה ודרום אמריקה, וגם אנחנו נכללים בין המדינות המיועדות.

המכשיר כזכור מציג מראה זהה לאחיו הגדול, אך הוא לא רק קטן יותר אלא גם מביא מפרט חלש יותר ממכשיר הדגל.  כך המסך ירד לגודל של 4.7 אינץ', שקטן בחצי אינץ' בלבד לעומת ה-G2 המקורי, אך עם זאת, המסך הקטן יותר גם יציע רזולוציה נמוכה, והיא תעמוד על 960×540 פיקסלים. הוא רץ על שבב ה-Snapdragon 400 מרובע הליבה, מצלמה של 8 מגה פיקסל, זיכרון של 1GB RAM בלבד, אחסון פנימי של 8GB עם אפשרות הרחבה בחריץ microSD וסוללה בהספק של 2,440 מיל-אמפר.

גם בגרסת Tegra 4i
עוד נודע כי בדרום אמריקה ה-G2 mini יופץ עם שבב ה-Tegra 4i של Nvidia במקום ה-Snapdragon 400, זאת כדי לספק למכשיר יכולות LTE אשר נדרשות במספר אזורים. למכשיר המשודרג יהיה גם מצלמה משופרת של 13 מגה פיקסל ואת שלל היכולות של המכשירים האחרים כולל פתיחה בהקשה ו-Knock Code.

המחיר או התאריך המשוער להגעה לישראל עדיין אינם ידועים ונעדכן על כך בהמשך.

LG G2 mini

מכשיר ה-LG G2 mini הוכרז בפברואר 2014, בעל מסך 4.7 אינץ' ברזולוציה 540x960, מבוסס על מעבד Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 וזיכרון RAM של 1GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4.2, מצויד במצלמה 8 מגה פיקסל, 3264x2448 וסוללת 2440mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.