הטרנד הנוכחי בתחום הסלולר של ימינו הוא יצירת מכשיר קטן ומוזל יותר לקהל יעד שאין באפשרותו לרכוש את מכשירי הדגל היקרים של החברות. החל מסמסונג עם ה-Galaxy S 4 Mini, דרך HTC עם ה-HTC One Mini, וכלה באפל, שידועה בעמידתה על שלה ועל אי הסחפותה אחרי טרנדים כאלו או אחרים, עם ה-iPhone 5C. היה זה רק עניין של זמן עד ש-LG תוציא גרסא מוקטנת לספינת הדגל שלה, ה-LG G2, אך עד עכשיו מה שהיה לנו הם רק כמה שמועות בלתי מאומתות בעליל. ובכן, נראה שזה הסוף.

בתמונה שנחשפה בעמוד הפייסבוק הרשמי של LG Mobile, מה שמוכיח באופן חד וחלק שהיא אכן אמיתית, נחשף המכשיר החדש. התמונה היא בעצם אוסף של ארבע תמונות של חפצים גדולים לצד קטנים, כאשר אחת מהן היא תמונה של ה-G2 לצד הדגם המוקטן שלו. מה שיותר מעניין הוא הכיתוב שפורסם עם התמונה: "Experience the MINI. Mobile World Congress. 2014-02-24", שמעיד גם על תאירך וגם על המוצר אותו אנו צפויים לראות.

על פי השמועות, ה-G2 Mini יכלול מסך בגודל 4.7 אינץ' (לא כל כך מיני), מעבד Snapdragon 800 SoC ו-2GB של זכרון RAM. מחירו טרם נחשף, אך סביר להניח שנדע הכל בעוד ימים ספורים בתערוכת MWC המתקרבת.