בטרנד מכשירי המיני, גם LG השיקה את הגרסה המוקטנת משלה למכשיר ה-G2, ה-G2 Mini עם מסך 4.7 אינץ’.

המיני הכי לא קטן שיש
ב-LG בחרו להישאר עם אותו עיצוב של אחיו הגדול, וזה אומר בעיקר שכלל הכפתורים ממוקמים בגב המכשיר. המסך אמנם קטן יותר בהשוואה ל-5.2 אינץ’ של ה-G2 וגם מידותיו ומשקלו בהתאם, אך בתור מכשיר הוא ממש לא “מיני”. עדיין מדובר כאן במסך די גדול, אבל בזכות המסגרת הדקיקה והניצול המצוין של שטח הפנים הוא מרגיש קטן יותר בהשוואה למכשירים עם מסכים דומים ובהחלט נוח ביד.

למי שחיפש מכשיר ביניים כנראה מצא את המכשיר הנכון, כי LG לא בחרה כאן במפרט חזק במיוחד כפי שסוני עשתה עם ה-Xperia Z1 Compact כך שהוא צפוי להיות זול יותר, וזו גם הסיבה שהמפרט חלש יותר. כך נמצא את שבב ה-Snapdragon 400 מרובע הליבה, מצלמה של 8 מגה פיקסל, זיכרון של 1GB RAM בלבד, אחסון פנימי של 8GB עם אפשרות הרחבה בחריץ microSD וסוללה בהספק של 2,440 מיל-אמפר.

בצד מערכת ההפעלה, ה-G2 Mini ירוץ על גרסת הקיטקט האחרונה, ובעדכון האחרון LG מרחיבה את השימוש בנקישה הכפולה ומוסיפה את ה-Knock Code כך שבמקום להקיש פעמיים נוכל להקיש רצף סודי כדי לפתוח את המכשיר מנעילה, דרך נוחה במידה ואנחנו מעוניינים באבטחה גבוהה.

מההתרשמות הקצרה שלנו נראה כי מדובר במכשיר מעניין מאוד, למרות שייתכן כי המשתמשים היו מעדיפים גרסה קטנה עוד יותר.


-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.