מכל השעונים החכמים שראינו עד היום, ה-Moto 360 של מוטורולה הוא ללא ספק המעניין מכולם, ומדוע? בעיקר בגלל צורתו העגולה, המראה כי שעון חכם לא צריך להיות משהו גדול ומגושם ויכול להשתלב היטב על היד.

אבל נראה כי בקרוב מצטרפת מתחרה נוספת והיא לא אחרת מאשר LG, אשר העלתה סרטון טיזר לשעון חכם שיושק בקרוב תחת השם G Watch R אשר עושה שימוש במסך OLED עגול. הסרטון שדווח לראשונה על ידי Engadget, מציג את האבולוציה הקצרה של השעון החכם מתבנית מרובעת לעגול ובסופו חושף מספר חלקי תמונות של השעון המדובר.

לפי העיצוב שניתן לראות באחת מהתמונות, השעון העגול של LG לא נראה שונה ממראה של שעון רגיל לכל דבר, אולם לא נמסרו כל פרטים כך שקשה לומר מהו גודלו של המסך. לשם השוואה, ה-Moto 360 יכלול צג 1.5 אינץ’ 320 על 290 פיקסלים, רזולוציה המספקת 205 פיקסלים לאינץ’ כך שאפשר להניח כי השעון של LG לא יציג איכות נמוכה מזו, וכן הגנה כנגד שריטות עם זכוכית ה-Gorilla Glass (ולא אבן ספיר כפי שהעריכו בהתחלה).

בסוף הסרטון מוצג הכיתוב coming soon @ IFA 2014, כך שלא יחלוף זמן רב עד החשיפה הרשמית שתיערך בתחילת חודש הבא בפתיחת תערוכת האלקטרוניקה בברלין. יש לציין כי לחברה כבר קיים שעון חכם LG G Watch מבוסס Android Wear אשר החל להימכר רק לאחרונה.

קרא עוד:  צמיד Mi Band 4 הוכרז רשמית עם מסך צבעוני ופקודות קוליות

http://www.youtube.com/watch?v=1STW7LQXONo