ב-LG מתכוננים להשקה העולמית של ה-G Watch R, השעון החכם הראשון שלה עם המסך העגול, זאת לאחר שהושק בתחילת החודש במדינה הדרום קוריאנית. בחברה הודיעו באופן רשמי כי השעון יושק באירופה, צפון אמריקה ואסיה כבר בחודש נובמבר הקרוב ולכבוד המאורע היא פתחה את האתר הגלובלי להצגת השעון ומכירתו כאשר יחל.

באתר לא פורסם מחירו או מהיכן ניתן להשיגו, אך בינתיים אפשר למנות את חנות Clove מאנגליה המוכרת את השעון במכירה מוקדמת במחיר של 204 פאונד, שהם 1,250 שקלים כולל משלוח לישראל ולפני מיסים כאשר המשלוח צפוי לצאת בסוף החודש. מחיר מעט יקר יותר בהשוואה למחירו הצפוי בארה”ב שיעמוד על 250 דולרים.

השעון עם המסך העגול של LG מגיע מעט אחרי ה-Moto 360 של מוטורולה שכבר סקרנו כאן באתר. שניהם מציעים מסך עגול, אולם של LG מעט יותר קטן (1.3 לעומת 1.65 אינץ’) ויותר איכותי (320×320 פיקסלים) אך לא יותר קטן בשל טבעת הספרות סביב המסך. לזכותו גם העובדה כי אין לו פס שחור בתחתית המסך לחיישן התאורה כפי שיש ב-Moto 360, כך שאנו מקבלים מסך עגול המנוצל במלואו.

השעון רץ על מערכת ה-Android Wear למוצרים לבישים, עם שבב מרובע ליבות Snapdragon 400 הייעודי לפלטפורמה, לצד זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט, אחסון פנימי של 4 גי’גה-בייט וסוללה בהספק של 410 מיל-אמפר. בדומה לשאר שהעונים, ה-G Watch R חסין למים בתקן IP67 וכולל גם מד דופק בגבו. מידע לגבי השקתו בישראל עדיין לא ידוע.

קרא עוד:  סקירה: LG G8X - תצוגה רחבה וכפולה, אבל אחרת

תמונה: Maurizio Pesce cc flickr

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.