המכשיר הקעור עם המסך הגמיש של LG מגיע החל מהשבוע למספר מדינות באסיה ובאירופה וכן הוא יושק גם בישראל בחודש ינואר הקרוב, כך מעדכנת LG ישראל.

בעוד מחירו בארץ לא פורסם, המחיר בדרום קוריאה, מקום הולדתה של LG צפוי לעמוד על כ-999,900 וואן מקומי שהם שווי ערך ל-$942, לא זול בכלל אך ככל הנראה זול יותר מה-Galaxy Round של סמסונג.

המכשיר כזכור מצויד במסך גמיש בגודל של 6 אינץ’ ברזולוציה של 720p שכבר הוכח כעמיד בזכות גמישותו אך עדיין לא עמידכנגד נפילות. בתוכו רץ מעבד ה-Snapdragon 800 מרובע ליבה 2.26GHz, זיכרון 2GB של RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה, שגם היא מעוגלת (ואינה נשלפת), בהספק של 3,500 מיל אמפר. הוא מגיע עם כיסוי אחורי בעל תכונת “ריפוי עצמי” המסתיר את השריטות הקלות ומאחה אותם.

"אנו גאים להמשיך להציג לציבור חובב החידושים בישראל את המוצרים המתקדמים ביותר זמן קצר לאחר שהושקו בעולם", אמר זיו קוריצקי, סמנכ"ל השיווק של LG ישראל. "לאחר שהשקנו בחודשים האחרונים את סמארטפון ה-G2, הראשון בעולם עם כפתור אחורי, ואת מסך ה-OLED הקעור הראשון מסוגו, אנו מביאים לישראל את הבשורה הטכנולוגית החדשנית ביותר כיום".

גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל חברת רונלייט יבואניתLG  בישראל, הוסיף כי "ה- G Flex LGמוכיח שהעתיד כבר כאן – עם מסך גמיש, סוללה מעוגלת בעוצמה של 3,500mAh וכיסוי אחורי מהפכני אשר מתקן בעצמו שריטות במכשיר, אנו נלהבים להיות הראשונים להציג לציבור הישראלי את המוצרים המתקדמים ביותר בעולם".

קרא עוד:  ליום שאחרי: וואווי מנסה לגייס מפתחים לחנות האפליקציות שלה