רבות דובר על כך שהמכשירים הקעורים של סמסונג ו-LG אינם באמת גמישים. הם אמנם מגיעים עם מסך גמיש שכן אחרת לא היה ניתן לייצר אותם בצורה שכזו, אך הם אינם גמישים כפי שראינו בעבר במוצרי הקונספט השונים. זאת מכיוון ששאר הרכיבים, פרט לסוללה, אינם גמישים.

מכשיר ה-LG G Flex שהוכרז בשבוע שעבר ומעוצב בצורת בננה עם מסך קעור מסוג OLED גם הוא אינו נחשב לגמיש, או שכן? בוידאו קצרצר שהגיע מ-Engadget ניתן לראות כי המכשיר הוא אכן מעט גמיש, זאת אם מפעילים מעט כוח ומעקמים אותו לצורה הישרה, דבר שנראה כי לא גורם כל נזק למכשיר והמסך נשאר שלם ועובד.

למרות שרואים זאת בסרטון, הוא כמובן לא מיועד לכך וצורתו המיוחדת נועדה לשימוש נוח יותר במכשיר, אך לפחות לא צריך לדאוג אם בטעות הוא התעקם בכיס המכנס.

כזכור, ה-LG G Flex מצויד במסך גמיש בגודל של 6 אינצ’ ובאופן מפתיע “רק” ברזולוציה של 720p המציב אותו מעט מאחור מהמתחרה. בתוכו רץ מעבד ה-Snapdragon 800 מרובע ליבה 2.26GHz, זיכרון 2GB של RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה, שגם היא קעורה (ואינה נשלפת), בהספק של 3,500 מיל אמפר. גב המכשיר מיוצר מחומר אלסטי, שלדברי LG מפחית את השריטות והסימנים שיכולים להיווצר בשל צורתו הייחודית ומסוגל ל”תקן” את עצמו בתוך מספר דקות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.