זמן קצר בלבד לאחר השקתו בעולם, המכשיר עם המסך הקעור הושק גם בישראל. כפי שהבטיחה LG בישראל, הוא מגיע לארץ בקביל לעולם ויושק לראשונה ברשת אורנג’, שם הוא יימכר במחיר של 3,999 שקל עם אפשרות להחזר כספי על המכשיר הישן.

רשת אורנג’ מנצלת גם את העובדה כי המכשיר תומך בתקשורת נתונים מהירה LTE ומדגישה כי הוא מסוגל לפעול ברשת ה-Orange 4G, שכזכור עדיין לא קיבלה את אישור משרד התקשורת.

ה-LG G Flex הוא השני בעולם עם המסך הגמיש אחרי Galaxy Round של סמסונג (אך הראשון שהושק מסחרית). כזכור, הוא מצויד במסך גמיש בגודל של 6 אינץ’ ברזולוציה של 720p שכבר הוכח כעמיד בזכות גמישותו אך עדיין לא עמיד כנגד נפילות. בתוכו רץ מעבד ה-Snapdragon 800 מרובע ליבה 2.26GHz, זיכרון 2GB של RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה, שגם היא מעוגלת (ואינה נשלפת), בהספק של 3,500 מיל אמפר. הוא מגיע עם כיסוי אחורי בעל תכונת “ריפוי עצמי” המסתיר את השריטות הקלות ומאחה אותם. בארץ הוא יושק בגרסת 32GB של אחסון, יתמוך ויגיע עם גרסת האנדרואיד 4.2.2.

גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל רונלייט דיגיטל, יבואנית LG MOBILE בישראל אמר כי: "במקביל להשקות ספורות במדינות מתקדמות בעולם, אנו גאים להמשיך ולהציג לציבור חובב החידושים בישראל את המכשיר הקעור הראשון LG Flex G בשיתוף עם Orange, חברת תקשורת מובילה. במסגרת הגדרתה של ישראל כשוק אסטרטגי המקבל עדיפות בכל הנוגע למועד השקתם של מוצרים חדשים ביחס לעולם, נמשיך להביא ללקוחותינו בארץ את הבשורות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר".

קרא עוד:  עדיין כאן: HTC תכריז על טלפון חדש בשבוע הבא

את המכשיר כבר סיקרנו בהתרשמות ראשונה, ובהמשך נעלה את הביקורת המלאה.