אם בעבר מכשירי הסלולר היו נראים שונה אחד מהשני (פליפ, סליידר וכו’), הרי שכיום רוב הסמארטפונים בעלי מבנה שטוח ודומה והחידושים התמקדו בשנים האחרונות בעיקר באיכות וגודל המסך, ביצועי המעבד והמצלמה. אחד הדברים המעניינים שהולך להגיע לשוק בשנתיים הקרובות הם המסכים הגמישים, ובין הראשונים לנצל את הטכנולוגיה הוא ה-LG G Flex עם המסך הקעור והמבנה האובלי היחודי.

מראה לא רגיל
ה-G Flex, כשמו הוא מכשיר גמיש, לא גמיש כפי שהייתם מדמיינים אבל הוא כן מסוגל לספוג כיפוף קל לצדדים. למעשה, את המראה הייחודי שלו הוא מקבל בזכות השימוש במסך ה-OLED הגמיש, המאפשר את היכולת הייחודית הזו. צורתו הקעורה מאפשרת לדברי LG לקבל חווית שימוש מהנה יותר ומותאמת יותר למשתמש בהשוואה למסכים השטוחים, כך שהמסך נמצא בזווית מושלמת בעת צפייה בסרט לדוגמה, אולם החברה לא השכילה לנצל את צורתו לשימוש בפעולות חכמות יותר בממשק.

LG-G-Flex-and-G2
G Flex לצד ה-G2

המכשיר מאוד מזכיר בעיצוב את ה-LG G2 ולמעשה גם מתנהג כמוהו, רק המסך כאן גדול יותר – 6 אינץ’ שזה קצת יותר מאשר ה-Galaxy Note 3 ולא פשוט להשתמש בו לבעלי אצבעות קטנות, אבל גם צורתו מקלה (במעט) על ההגעה למקומות הרחוקים. גבו במראה הראשוני נראה רגיל לחלוטין, אולם הוא מיוצר מחומר אלסטי, שלדברי LG מפחית את השריטות והסימנים שיכולים להיווצר בשל צורתו הייחודית ומסוגל ל”תקן” את עצמו בתוך מספר דקות. במבחן המציאות הוא לא ממש שרד נפילה מגובה או שריטות עומק גדולות, אבל כן מתקן שריטות שטחיות.

קרא עוד:  כמה יעלה עכשיו OnePlus 7 Pro והיכן הכי תרכשו הכי בזול?

מבחינת המפרט, הוא מצויד במסך במסך גמיש בגודל של 6 אינצ’ אולם הוא בעל רזולוציה של 720p ולא Full HD. בתוכו רץ מעבד ה-Snapdragon 800 מרובע ליבה 2.26GHz, זיכרון 2GB של RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה, שגם היא קעורה (ואינה נשלפת), בהספק של 3,500 מיל אמפר.

המכשיר צפוי להגיע אלינו במהלך חודש הבא במחיר משוער של כ-4,000 שקל. צפו בוידאו שלנו מסקירת השטח.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.