במירוץ הצמוד בין שני הקוריאניות, סמסונג הייתה הראשונה לחשוף את המכשיר המסחרי הראשון בעולם עם המסך הגמיש וקצת לא הרבה אחריה, גם LG תחשוף בקרוב את המכשיר שלה.

מלבד הדיבורים של היצרנית, וכמה תמונות של מסכים גמישיםי לא ראינו ממנה מכשיר כלשהו המשלב מסך גמיש, עד עכשיו. בתמונות חדשות שצצו ברשת ניתן לראשונה להתרשם ממנו, שכזכור הוא ייכונה LG G Flex. בניגוד למכשיר ה-Galaxy Ground של סמסונג הקעור בין הדפנות, גוף המכשיר של LG קעור מלמעלה למטה וגם העיצוב נראה דק יותר.

לא ברור עוד מה LG מכינה לנו ואלו יכולות הוא יציג אשר מנצלות את צורתו המיוחדת ועל פי הדיווחים גודלו של המסך הוא 6 אינצ’ Full HD וככל ה נראה יצויד בשבב ה-Snapdragon 800.  המכשיר של סמסונג כולל מפרט שככל הנראה יהי דומה לזה של LG עם מסך קעור בגודל 5.7-אינצ', בהבחנה של 1080P, מעבד Exynos מרובע-ליבה במהירות 2.3GHz, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמה אחורית ברזולוציה של 13 מגה-פיקסל וסוללת 2800mAh והוא יריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.3 עם אפשרויות תוכנה ייחודיות אשר מנצלות את העיצוב הקעור כמו הדלקת המסך והצגת ההתראות בעת הטיה של המכשיר, או העברת שירים על-ידי הטייתו מצד לצד.