במהלך השנים ראינו הרבה חברות המנסות להתבלט מעל התחרות בתחום הפרסום, בין אם זה הבאת סלבריטאים כמו מסי ורונאלדו בפרסומת של סמסונג על קו מוצרי הגלקסי, ובין אם זה תחרות "ידידותית" בה המפרסמת מלכלכת על המתחרים בלי בושה כמו למשל בפרסומת האחרונה של נוקיה על הלומיה 1020. שום דבר לא הכין אותנו לפרסומת הבאה, אזהרה מראש הצפייה קצת קשה, בייחוד בסוף:

אם LG רצתה ליצור פרסומת שסתם תהיה ויראלית, יכול להיות שדווקא פה היא הצליחה, האם זה יגרום למישהו לרצות לקנות את המכשיר? זאת כבר שאלה אחרת. גם בלי להיות מומחים גדולים בשיווק יש פה כל כך הרבה טעויות, נתחיל בזה שהפרסומת על המכשיר G Flex החדש של LG ולא רואים אותו כמעט בכלל. בכל פרסומת שמבוססת על מכשיר בין אם זה אייפון או גלקסי המכשיר הוא במרכז, בפרסומת הזאת ה"יד" היא במרכז.

הפרסומת עצמה כאילו צוחקת על עצמה אבל אז ממש מנסה לשווק את המכשיר, למה שמישהו שראה אדם אחר מדבר לכף יד, נפצע ממנה, מחלים ממנה, מאכיל אותה ואז.. מנשק אותה יחשוב לעצמו שגם הוא רוצה כזה מכשיר? לא באמת ברור. אנחנו מבינים שהקו החדש הוא מכשיר "אנושי יותר" בעל יכולת "ריפוי עצמית" אבל פה קצת הלכו רחוק מידי. אפשר להגיד שהפרסומת הייתה יחסית סבירה על גבול ההטרדה עד הקטע הסופי שנראה שסתם הובא בכדי לתת את המכה הויראלית הסופית, הפאנץ'.

קרא עוד:  מסתמן: iOS 13 תהפוך את האייפד למחשב נייד לכל דבר

LG עצמה הבינה את המסר השגוי שהיא ניסתה להעביר והורידה את הפרסומת מהאתר הרשמי שלה. בין אם זה היה ניסיון לצאת לויראליות מהר או שבאמת מחלקת השיווק לקחה יום חופש, לא נדע כנראה, מה שכן זאת פרסומת שתיחקק בזיכרונות של רבים מהלקוחות הנוכחים או הפוטנציאלים לטוב ולרע.

כתב: אור קורץ