קצת לאחר כנס הסלולר בברצלונה שהסתיים בתחילת החודש, משיקה LG את המכשיר הקעור שלה בעולם וגם בישראל. החברה הודיעה היום כי ה-G Flex 2 ישווק בישראל החל מסוף החודש הנוכחי, ויגיע למפעילות הסלולר פלאפון ופרטנר וכן לחנויות המורשות במחיר מומלץ של 3,690 שקלים.

המכשיר שיושק בארץ יהיה זמין בצבע אדום וטיטניום בנפח 16 ג’יגה-בייט, כאשר לחבילה תצורף כרטיס זיכרון של 16 ג’יגה-בייט נוספים מבית SanDisk מסוג Class10.

מכשיר ה-G Flex 2 הוא ממשיך דרכו כאמור של ה-G Flex הראשון. מעבר למסך שהצטמצם עד למידה של 5.5 אינץ' במקום 6 אינץ' במכשיר הראשון, תחת מכסה המנוע ניתן למצוא מעבד מתומן ליבות מבוסס על ערכת השבבים Sanpdragon 810 בארכיטקטורת 64 ביט, זיכרון עבודה בנפח של 2 ג'יגה-בייט וסוללה של 3000 מילי-אמפר/שעה. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל עם ייצוב תמונה (OIS), מצלמה קדמית 2.1 מגה פיקסל, גב בעל יכולת ריפוי עצמי ועיצוב קעור.

המכשיר רץ על גרסת האנדרואיד 5.0 Lollipop, מה שהופך אותו לבין המכשירים הראשונים המגיעים לארץ עם מערכת האנדרואיד החדשה. בממשק המשתמש הוסיפה LG האפשרות לראות במכשיר האם קיבלנו התראות וזאת על ידי החלקה של האצבע מהחלק העליון כאשר המסך מכובה, וכן את שאר המאפיינים שאותם אנחנו מכירים מ-LG G3.

את המכשיר פגשנו בברצלונה, אתם מוזמנים לקרוא את ההתרשמות הראשונה ולצפות בוידאו כאן בהמשך.

LG G Flex 2

ה-G Flex 2 הוא המכשיר הקעור השני של LG המגיע עם מסך גמיש ומראה ייחודי. למכשיר שבב 8 ליבות Snapdragon 810, זיכרון 2 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה בהספק של 3000mAh. בגבו ישנו ציפוי המסוגל לתקן את עצמו בפני שריטות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.