לאחר שנשמעו הקולות כי יצרניות הסלולר לא מחדשות מספיק, נראה כי ב-LG מקווים לזכות בלב הצרכנים באמצעות חדשנות ובכירים בחברה מאשרים כי עד סוף השנה החברה תשיק מכשיר עם מסך גמיש.

כזכור בתחילת השנה הייתה זו דווקא סמסונג שהציגה מכשיר בעל מסך גמיש – את ה'יואם' (Youm), מכשיר אב-טיפוס המצוייד במסך קמור. אך ב-LG, אשר גם היא בדומה לסמסונג מייצרת פאנלים של מסכים עובדים על מסך גמישים ובתערוכת האלקטרוניקה הבידורית (CES) הציגו בחברה סדרה של טלוויזיות בעלי מסך קעור. נראה כי בחברה החלו בייצור סדרתי גם של פאנלים קטנים עבור מכשירים נסיינים שכן יון בו-היון (Yoon Bu-hyun), ראש מחלקת המכשירים הניידים בחברה הקוריאנית אישר כי מכשיר המצויד במסך גמיש יושק ברבעון האחרון של 2013.

סביר להניח כי מדובר על מכשיר קשיח בעל מסך גמור, כמו זה שהציגה סמסונג ולא במכשיר גמיש לגמרי. בעוד בסמסונג בחרו להשתמש בצידי המסך על-מנת להציג מידע נוסף והתראות מעניין יהיה לראות מה מתכננים ב-LG והאם החברה תצליח להשיק מכשיר בעל מסך גמיש לפני סמסונג ובכך לזכות להחזיק בנס החדשנות.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.