האם כך ייראה הסמארטפון העתידי של LG?

בעוד נראה כי היצרניות השונות מנסות לצמצם עד כמה שניתן את השטחים המתים בסמארטפון על מנת לנצל כראוי את מלוא המסך, דווקא LG הקוריאנית לא נשארת חייבת ורושמת פטנט על סמארטפון ללא שוליים כלל.

האם כך ייראה הסמארטפון העתידי של LG?

בבקשה לרישום הפטנט שהגישה היצרנית למשרד הרישום בארה"ב, נראה סקיצה של מכשיר כלשהו בגודל מסך של 5 עד 5.5 אינץ', כאשר פני המכשיר חסר שוליים צדדיים, כלומר, תצוגה בלבד, כמו גם חלקו העליון והתחתון שיוצרים מעין עיקול מסויים שמסתיים בגב המכשיר. לדברי היצרנית, החלק המעוקל התחתון יוכל לשמש בעתיד כשטח לכפתורי ניווט וירטואליים ולמספר קיצורי דרך.

יש לציין כי כבר כיום ישנם לא מעט סמארטפונים חסרי שוליים צדדיים. היצרנית הראשונה להציג טלפון שכזה הייתה, באופן מפתיע במעט, היצרנית שארפ עם מכשיר ה-Aquos Crystal שהחל להימכר לאחרונה מחוץ לגבולות יפן. גם היצרנית הסינית Oppo הצטרפה לטרנד עם מכשיר ה-Oopo R7, שגם הוא מציג מסך תצוגה בלבד ללא שוליים צדדיים, כאשר המכשיר האחרון בקטגוריה שייך ליצרנית ZTE שהשיקה לא מזמן את מכשיר הדגל החדש שלה, Nubia Z9.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.