יכבוש את ההמונים? נקסוס 4

בזמנים אלה, כל שמועה על מכשיר LG מקפיצה את כולם, ושתי דליפות של אותו המכשיר גורמים להערכות כי זה זה מכשיר הנקסוס הבא. התמונות שהגיעו מצילומים שמקורם ברוסיה, מציגים את LG E960, מכשיר מגע מלא ללא כפתורים בקדמתו כשהכפתורים משולבים בממשק כמו במכשיר הנקסוס הקודם.

עיצוב המכשיר נראה דומה לגלקסי נקסוס בקדמתו, ואילו בחלקו האחורי הוא מזכיר יותר את ה-Optimus G, כך שמדובר בסוג של שילוב בין השניים. בהגדרות רואים את שם הקוד Mako שתואם את השמועות הקודמות, והוא מריץ את מערכת ההפעלה Android 4.1.2. בגב המכשיר נראית המצלמה עם פלאש LED ורמקול, אולם יש לזכור כי מדובר באב טיפוס ולא בגרסתו הסופית. מה שעוד מעניין, הדגם בחלקו התחתון (ZNFE960) תואם את המסמסכים שצוינו באתר של ה-FCC ולפי המידע, דגם זה יתמוך ברשתות HSPA ולא ב-LTE, כך שייתכן כי מדובר בגרסה שונה מזו שתופץ בארה”ב.

בינתיים, השמועות האחרונות אומרות כי המכשיר אשר יכונה LG Optimus G Nexus ונחשב לבין המכשירים החזקים כיום הכולל מעבד מרובע ליבות Snapdragon S4 Pro עם מסך 4.7 אינצ’ מסוג IPS, זיכרון 2GB RAM ומצלמה 13/8 מגה פיקסל, וכי הוא מיועד להיחשף כבר בחודש הבא.