הבוקר נכח כתב אתר הגאדג'טים הבריטי Pocket-Lint כריס הול באירוע של אורנג' המקומית ו-Kineto האמריקאית בלונדון, ואת עיניו צד המכשיר שבתמונה.

מדובר בסמארטפון אנדרואידי חדשני שטרם נראה (הוא ושכמותו) מבית LG הקוריאנית, המכיל מקלדת QWERTY נשלפת ומפוצלת שבין שני חצאיה ממוקם מסך מגע שני, נוסף על זה הנמצא במיקום הרגיל בחזית המכשיר. המסך מכיל שמונה משבצות המתפקדות כקיצורי דרך, כאשר נראה כי ניתן לבחור לפחות את חלקם לפי העדפה אישית.

מלבד הרעיון מנקר-העיניים של המסך הכפול, מכיל המכשיר מסך מגע ראשי קטן למדי (בסביבות 3 אינצ'), ארבעה כפתורי אנדרואיד קפסיטיביים דוגמת אלו הנמצאים במכשירי ה-Optimus האחרונים, מצלמה אחורית בעלת חיישן ברזולוציה לא ידועה ומבזק LED ועיצוב שנראה כמו ה-Optimus 7Q / Quantum מבוסס ה-Windows Phone 7 שהתכווץ בכביסה.

הטלפון, שנציג מטעם אחת משתי המציגות לא ידע לומר עליו כמעט דבר, לא סיפק כמעט רמזים באשר לעתידו המסחרי, מלבד לוגו של חברת הסלולאר T-Mobile שהוטבע בראשו. לכן, הסיק הכתב כי המכשיר מיועד לחברת הסלולאר האמריקאית-גרמנית, שלאחרונה הודלפו ממנה השמות Flip II ו-Maxx Q כמכשירים עתידיים של LG. כמו כן הוא הזכיר את השמות Optimus Slider ו-Q, שהודלפו מהמתחרה ספרינט, ונשמעים מתאימים לתצורה.