לפני מספר שעות, הופיעה במסגרת דיוני קהילת האנדרואיד (Android) של אתר Reddit שאלה שפורסמה, לכאורה, על ידי היצרנית הקוריאנית LG. ״ראינו המון תגובות סביב מגרעת במסך במהלך השבועות האחרונים״, נכתב במסגרת הדיון. ״אנחנו נשמח לאסוף מכם פידבק שנשתף עם צוות המחקר והפיתוח שלנו… אז מה אתם חושבים? אוהבים או שונאים את המגרעת?״.

בתוך זמן קצר, פורסמה מאות תגובות משתמשים. רובם, כך נראה, מתנגדים באופן נחרץ לעיצוב המגרעת במכשיר הטלפון החכם שלהם. ״היה לי אייפון X במשך שלושה חודשים, מעולם לא התרגלתי למגרעת. זה היה מעצבן כל הזמן״, כתב אחד המשתמשים. ״זו אחת מהחלטות העיצוב הגרועות בשנים האחרונות״, הוסיף מגיב אחר. כמעט לכל התגובות טרחו ב-LG להתייחס באופן אישי, במילות תודה והערכה על ההתייחסות לשאלה.

ואולם בסופו של דבר, השאלה נמחקה ובעקבות זאת הדיון ננעל. מנהלי הקהילה ב-Reddit טוענים כי הם משוכנעים שהשאלה אכן פורסמה על ידי LG – ייתכן שהחברה החליטה לעצור את הדיון מפני שהשאלות לא מצאו חן בעיניה, או שפרסום השאלה לא תואם כהלכה והיה יוזמה פרטית של אחד העובדים.

כך או כך, במידה ו-LG מתכוננת להשיק מכשיר טלפון חכם בעל מגרעת מסך כמכשיר הדגל שלה השנה, קשה להאמין כי נותר לחברה די זמן  לשנות את תכניותיה בעקבות התגובות השליליות ב-Reddit.