חברת LG Electronics משיקה בישראל את שני דגמי מסכי ה-OLED  החדשניים והמתקדמים בעולם, אשר יימכרו בישראל החל בנובמבר. טלוויזיית ה-OLED הקעורה וטלוויזיית ה-GALLERY OLED TV מציגות חדשנות טכנולוגית, איכות תמונה ושמע מדהימים וכל זאת בעיצוב מלהיב, ומביאות לישראל את הדור הבא של חוויית הצפייה.

ה-OLED הקעורה מעוצבת באופן מרהיב, עם עובי מסך של 4.3 מילימטר בלבד ומשקל של 17 קילוגרם. ה-OLED הקעורה מבטיחה חוויית צפייה יוצאת דופן בזכות הטכנולוגיה המתקדמתWRGB OLED, המאפשרת להציג 4 צבעים (לבן, אדום, ירוק וכחול) לכל פיקסל ובכך מציגה ניגודיות צבעים מושלמת עם צבע שחור עמוק יותר וצבע לבן בהיר מאשר בתצוגת RGB (אדום, ירוק וכחול) קונבנציונלית.

המסך מספק צבעים חדים ומדויקים בלי קשר לתאורה בחדר או לזווית הצפייה. לאחר יותר מחמש שנים של מחקר הגיעה החברה לרמת הקיעור האופטימלי, כאשר כל נקודות משטח המסך הן במרחק שווה מעיני הצופה, ונמנעת כל בעיה של עיוות חזותי ואובדן פרטים בקצוות המסך. המסך מאפשר לצופה חווית צפייה אחרת, בדומה לחוויית הצפייה בקולנועי IMAX. המסך מעוצב באופן מודרני עם מעמד קריסטלי כמעט שקוף ורמקולים שקופים המוטמעים במעמד המסך, ומספקים צליל מושלם ומדויק הנאמן למקור.

דגם ה-GALLERY OLED TV בגודל 55 אינץ' כולל מסגרת מעוצבת ואלגנטית שבתוכה מוטמעים רמקולים חדשניים ועוצמתיים מבד. הרמקולים של מערכת קול בעלת 2.2 ערוצים, מוסווים בחכמה בתוך המסגרת כשהם פונים קדימה ומשפרים את חוויית הצפייה עם איכות שמע עשירה. מצב גלריה של המסך החדשני מאפשר למשתמש לצפות בתמונות דיגיטליות ברזולוציה גבוהה של אמנים אגדיים כגון וינסנט ואן גוך ופול גוגן ומאפשר גם לצפות בהצגת שקופיות של תמונות אישיות ומשפחתיות.

קרא עוד:  חוויה קולנועית: משחק מציאות מדומה המבוסס על סרט "המוסד" ומחשבי Lenovo Legion

"טלוויזיות ה- OLED החדשניות של LG מייצגות עידן חדש של בידור ביתי", אומר זיו קוריצקי, סמנכ"ל השיווק של LG ישראל. "הטכנולוגיה המתקדמת יחד עם העיצוב הדק במיוחד יוצרים חוויה חדשה של צפייה. חייבים לראות כדי להאמין".

"אני גאה להציג לצרכן הישראלי את המסכים המעוצבים והמתקדמים ביותר בעולם", אומר אמיר נוי, מנהל מוצר טלוויזיות ביבואנית LG קבוצת ח.י. נוי מוסיף כי "איכות התמונה הפנטסטית, הסאונד הצלול והחדשנות העיצובית מהווים קפיצת מדרגה בצפייה הביתית".

יחד עם המסך הקעור וטכנולוגיית ה–WRGB OLED של LG, טלוויזיית ה-OLED הקעורה מציעה איכות תמונה יוצאת דופן וחווית צפייה סוחפת. הטלוויזיה החדשנית זכתה בפרס היוקרתי – הנקודה האדומה: המיטב של המיטב, ה- OLED הקעורה הוכרה והוסמכה ע"י TUV Rheinland, גוף בינלאומי מכובד ומוכר לבדיקת מוצר וע"י Intertek ו-VDE. בנוסף ה- LG 55EA980Y היא טלוויזיית ה- OLED הראשונה בעולם אשר קיבלה הסמכת THX.

הביקוש העולמי לטלוויזיות OLED צפוי לעמוד על יותר מ-7 מיליון יחידות עד 2016, על-פי  DisplaySearch