חברת LG תציג בתערוכת ה-CES 2012 בלאס וגאס את ה-CINEMA SCREEN Design. עיצוב ייחודי זה יוריד את גודל מסגרת המסך למילימטר אחד בלבד. כלומר, גודלו הפיסי של כל המסך כולל המסגרת יישאר זהה, אבל גודל התצוגה האקטיבית יעלה "על חשבון" המסגרת. העיצוב מאפשר צפייה נוחה ואופטימלית בטכנולוגיית תלת ממד. מכשירי ה-Smart TV החכמות של LG בעיצוב זה יגיעו בשנת 2012 וניתן יהיה לצפות בהם בכולם בתערוכה.

"חווית התלת עדיין נמצאת בהתפתחות, ואנו ב-LG מתכוונים לדחוף את הסף של מה שיש לטכנולוגיה זו להציע", אמר האוויס קוון, נשיא LG. "מגוון מכשירי ה-Smart TV המתוכננים ל-2012 עושים צעד משמעותי קדימה תודות לשדרוג תכונות בעולם התלת ממד המובלים על ידי טכנולוגיית העיצוב CINEMA SCREEN Design".

ה-CINEMA SCREEN Design משקף את ההתקדמות האחרונה של טכנולוגיית המסכים של LG לעיצוב אסתטי במיוחד. המסגרת מסביב ל-CINEMA 3D SMART TV קטנה לממדים אפסיים, אלמנט המסיר מכשול פיסי שהפריעו ליצירת חווייה טובה יותר לאפקט התלת ממד, ובכלל. כעת המסכים בעצם יזכירו את מסכי הקולנוע הענקיים.

עיצוב ה-CINEMA SCREEN מלווה במשקפיים חדשים, ה-CINEMA 3D glasses ל-2012. משקפיים אלה מוצעות בשלושה דגמים אלגנטיים, והם ב-20 אחוזים קלים יותר מאשר הדגם הקודם, דבר המגביר את הנוחות ואת היכולת לצפות בתכני תלת ממד לאורך זמן רב.

אלא שסביבת התלת ממד הייחודית של LG באה לידי ביטוי גם בשימושים מגוונים אחרים, למשל ה-Dual Play, הפתרון המושלם לחוויית גיימרים. טכנולוגיה זו מגיעה עם משקפי Dual Play glasses בעזרתם יכולים השחקנים לראות כל העת שתי תמונות שונות על אותו המסך. זאת בניגוד למסך המסורתי, בו התבצעה חלוקה מלאכותית וגסה לשניים, ועל כל אחד מהשחקנים היה להתרכז בחצי שלו. במקביל, טכנולוגיית האודיו-זום בתלת ממד מסונכרנת עם תנועת האובייקטים על המסך, כך שסאונד איכותי בא לידי ביטוי ביחד ויזואל איכותי.

קרא עוד:  איזה אנטי וירוס יפגע הכי הרבה בביצועי המחשב שלכם?

וכרגיל, ה-CINEMA 3D Smart TV מגיעה עם כל הפונקציות לטלוויזיה החכמה של LG – יותר מ-1,200 אפליקציות, ומגוון של תכני פרימיום מחד, ומתחם ה-3D World מאידך, אליו יכולים המשתמשים להיכנס ולהנות  משפע של תכני תלת ממד. בנוסף לכך, הממיר המובנה בתוך הטלוויזיה ההופך תכני דו ממד לתלת ממד גורם לכך שאין כמעט סוף לחוויה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.