Cinema TV

קבוצת ח.י., יבואנית LG בישראל, מכריזה על ליין המוצרים החדש Cinema 3D – מסכי תלת מימד דור שני, לצפייה כמו בבית קולנוע בנוחות מירבית ובאיכות ללא פשרות.
זוהי הטלוויזיה הראשונה בעולם המשלבת תמונת תלת מימד אמיתית ללא ריצודים ובעלת משקפי צפייה נוחים יותר, תמונה בהירה יותר, תנוחת צפייה גמישה יותר וזווית צפייה רחבה יותר.

הטלוויזיות בקטגוריית מסכי CINEMA 3D מאפשרות צפייה בתכנים בתלת מימד לפרק זמן ארוך ובנוחות מרבית בזכות מס' תכונות מובילות:

טכנולוגיית FPR–  LG מציגה לראשונה מסך הכולל פילטר ייחודי (Film Pattern) המאפשר צפייה בתכני תלת מימד באמצעות משקפיים פסיביות נוחות. טכנולוגיה ייחודית זו זיכתה לראשונה בעולם, את סדרת הטלוויזיות בקטגוריית ה-CINEMA 3D של LG באישור ותקן לצפייה ללא ריצודים, על ידי שני הארגונים המובילים באירופה למתן היתר בנושא בטיחות, ה- TÜV וה- Intertek.

משקפי תלת מימד:

–         ע"י שימוש בטכנולוגיית FPR הצליחו ליצור ב LG משקפיים המונעות את תופעת ה Crosstalk (הצלבת תמונה) ומציגות תמונה חדה ללא טשטושים.

–         המשקפיים שוקלים 16 גרם בלבד בניגוד למשקפי תלת מימד בשיטה הישנה השוקלות 40 גר'.

–         מכיוון והמשקפיים עובדות ללא סוללה אין הפרעה של גלים אלקטרו מגנטיים העלולים לגרום לאי נוחות.

–         אין צורך להטעין את המשקפיים על מנת להשתמש בהם כך שניתן לצפות לפרק זמן ארוך וללא הפרעות.

–         משקפי התלת מימד של LG אינן יקרות ומאפשרות צפייה של מס' רב של אנשים במקביל.

–         בטכנולוגיית התלת מימד בשיטת ה FPR התמונות מוצגות בבהירות אופטימאלית ועוצמת ההארה נשארת כפי שהיא במקור ואינה מאבדת מעוצמתה כמו בטלוויזיות תתל מימד רגילות.

–         בטלוויזיות ה CINEMA 3D ניתן לראשונה לצפות מכל זווית (גם בהישענות לאחור, שכיבה על הצד ואפילו בתנוחת שכיבה) ובקבוצות גדולות של חברים או בני משפחה.

קרא עוד:  מגימבלים ועד רחפנים: DJI פתחה חנות רשמית בישראל

תוכן תלת מימד ללא גבולות- בטלוויזיות קיים נגן מולטימדיה USB 3D מובנה המאפשר לראשונה לנגן תכני 3D באמצעות חיבור USB וקיימת גם אפשרות ניגון תלת מימד מכל מקור: כניסת HDMI, כניסת מחשב ועוד.  בעזרת לחיצת כפתור פשוטה, טלוויזיות ה CINEMA 3D יכולות להמיר תכנים דו מימד לתלת מימד באיכות גבוהה, כך שהצופים יוכלו לצפות בכל השידורים הזמינים בתלת מימד.

מלבד הצגת איכות תמונה מעולה, טלוויזיית ה CINEMA 3D מתגאה בכל היתרונות של טכנולוגיית הטלוויזיה החכמה של LG, כולל גישה לכל האפליקציות של LG. על מנת להעצים את חווית ההנאה LG פיתחה אפליקציה המאפשרת להפוך את הטלפון החכם לשלט של הטלוויזיה, לגלוש בקלות בתוכן ולהשתמש באפליקציה כבמשטח עכבר מגע אל חוטי כדי לנווט בתוכן על גבי מסך הטלוויזיה.

הטלוויזיות בקטגוריית CINEMA 3D כוללות 3 סדרות וניתן להשיגן במגוון גדלים:

LW651Y- טלוויזיית CINEMA 3D SMART עם מעבד 200 הרץ. נתן לרכוש בגודל "55.

LW570Y- טלוויזיית CINEMA 3D SMART עם מעבד 100 הרץ. נתן לרכוש בגדלים "42, "47

LW450Y- טלוויזיית CINEMA 3D .נתן לרכוש בגודל "42

על הטלוויזיות ניתנות 3 שנות אחריות VIP וניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המורשות החל מ 5,990 ₪ (בגודל "42).

 

Smart TV

קטגוריית ה SMART TV של LG ,שנבחרה כמוצר החדשני ביותר בתערוכת CES 2011 בקטגוריית האודיו וידאו, משלבת את יכולותיה ביצירת חוויית בידור ביתית מושלמת בשילוב עם טכנולוגיית אינטרנט ומציגה טלוויזיה בעל יכולות מתקדמות ביותר ויחד עם זאת, קלה ופשוטה לתפעול.

טלוויזיות מקטגוריית הSMART  משפרות את חוויית הצפייה ומציעות גלישה אינטואיטיבית, קלה לתפעול חכמה יותר וכוללות 5 מאפיינים בולטים:

  1. סביבת משתמש- בלחיצת כפתור פשוטה ניתן לראות כל התוכן והשירותים שטלוויזיית ה SMART מציעה: לנווט בין אופציות בידור, לבחור תכני פרימיום, לצפות בכרטיסיית האפליקציות ולגלוש באינטרנט בקלות ובמהירות.
  2. שלט MAGIC LG פיתחה שלט תנועה אינטואיטיבי הפועל כמו עכבר אלחוטי ומאפשר לנו לראות את הסמן על גבי המסך. הסמן עוקב אחרי תנועת היד כך שניתן להקליק, לגרור ולבחור בקלות את התוכן המועדף.
  3. שיתוף תכנים חכם- ניתן לצפות בתכני מדיה באופן אלחוטי ולהעביר בקלות תוכן בין הטלוויזיה לכוננים חיצוניים, מחשוב בייתי (עם חיבור מתאם אלחוטי מתאים) וטלפונים חכמים או כל מכשיר אחר התומך בתכני HD. בטלוויזיות קיים דפדפן אינטרנט מובנה המאפשר לגלוש באתרי אינטרנט כפי שאנו רגילים לגלוש מהמחשב הביתי. טלוויזיית ה SMART מציעה מס' כלים נוחים לשימוש בעת הצפייה: מקלדת וירטואלית, דפדפן כרטיסיות לצפייה באתרים המועדפים ועוד.
  4. תכני פרימיום- באמצעות חשבון המשתמש האישי ניתן להיכנס לאפליקציות כגון: facebook, Twitter ו YouTube.
  5. חנות אפליקציות וירטואלית- LG פיתחה ועיצבה מגוון רחב של אפליקציות Life style ומשחקים אינטראקטיביים המתאימים לשימוש אינדיבידואלי ומשפחתי גם יחד. הגישה לחלק גדול מהאפליקציות הינה בחינם וחלקו בתשלום, בהתאם לספקים בחנות האפליקציות של LG.
קרא עוד:  ביקונקט תשיק את Jabra Elite 85h - אוזניות אלחוטיות עם סינון רעשים

על מנת להעצים את חווית ההנאה מהטלוויזיה, LG פיתחה אפליקציה המאפשרת להפוך את הטלפון החכם לשלט של הטלוויזיה, לגלוש בקלות בתוכן ולהשתמש באפליקציה כבמשטח עכבר מגע אל חוטי כדי לנווט בתוכן על גבי מסך הטלוויזיה.

 

הטלוויזיות בקטגוריית SMART TV כוללות 4 סדרות וניתן להשיגן במגוון גדלים:

LV550Y- SMART TV עם מעבד 100 הרץ. ניתן לרכוש בגדלים: "37, "42, "47, "55

LV371Y- SMART TV. ניתן לרכוש בגודל "42.

LW651Y- טלוויזיית CINEMA 3D SMART עם מעבד 200 הרץ. נתן לרכוש בגודל "55.

LW570Y- טלוויזיית CINEMA 3D SMART עם מעבד 100 הרץ. נתן לרכוש בגדלים "42, "47

על הטלוויזיות ניתנות 3 שנות אחריות VIP וניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המורשות החל מ 5,390 ₪ (בגודל "37).

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.