בחודש האחרון צצו שמועות רבות בנוגע למכשיר הדגל הבא של LG. בין השאר אף דווח כי החברה החליטה לוותר על סדרת ה-G לטובת מיתוג מחדש. פרטים חדשים שמגיעים בימים האחרונים כבר טוענים כי החברה בעצם הולכת לשנות את מפת ההשקות שלה.

ג'ו סאנג-ג'ין, מנכ"ל LG Electronics, שוחח עם כתב של המגזין The Korea Herald וציין בפניו כי תאריך ההשקה למכשיר ה-LG G7 (או איך שיקראו לו) אינו נקבע עדיין. "הוא יושק כאשר הוא יהיה נחוץ", אמר המנכ"ל והוסיף כי יש תוכניות להשאיר את מכשירי הדגל זמן רב יותר בשוק, ולחזק את מעמדם בהשקת תתי דגמים לאחר מכן.

הדברים שאמר באנג-ג'ין לא משאירים הרבה מקום לספק. LG מתכננת לבצע שינויים באופן שבו היא משיקה מכשירים, אולי זה בשל התחרות הרבה והקשה מול המתחרות ואולי זה בשל ההפסדים הכספיים של חטיבת המובייל של החברה שלא מצליחה להתאושש זה תקופה ארוכה.

למרות הדברים הללו, השמועות בנוגע למכשיר הבא של LG ממשיכות להעסיק את האתרים הטכנולוגיים בעולם. בין היתר דווח כי החברה כן תשיק את המכשיר הבא בסביבות חודש אפריל, זאת הרבה אחרי סמסונג שצפויה להכריז על Galaxy S9 בתערוכת MWC 2018 שתתקיים בסוף חודש פברואר. אשתקד, הייתה זו LG שהכריזה על ה-G6 כחודש לפני הכרזת ה-Galaxy S8.

כך או כך הדגם החדש יכלול את אותה תצוגת Full Vision אך עם מסך מסוג OLED ולא LCD, מערכת העל שבב Snapdragon 845, מערך צילום כפול, טעינה מהירה Quick Charge 4.0 וייתכן גם מערכת לזיהוי קשתית.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.