השבוע בתערוכת ה- CES בלאס- וגאס, תציג LG Electronics סדרה מורחבת של מוצרי אודיו הפונה למגוון רחב של צרכנים, מחובבי מוזיקה מקצועיים ועד למאזינים הפשוטים המעדיפים מוצרים ניידים ורב שימושיים. המוצרים החדשים מבית LG מיישמים טכנולוגיות ראשוניות על מנת למקסם את הסינרגיה בין טלוויזיות הפרימיום של LG ולהרחיב את האפשרויות במסגרתן יכולים הצרכנים להאזין למוזיקה האהובה עליהם.

המימד הבא בסאונד ברים לטלוויזיות סאונד בר ה- SJ9 החדש של LG רותם את כוחה של טכנולוגיית ה- Dolby Atmos, כדי לשחזר את חוויית האודיו הקולנועית האולטימטיבית, בעוד עיצובו החלק והמבריק
מוסיף גוון אסתטי לכל בית. על מנת ליצור סאונד חזק, מצוייד ה- SJ9 עם רמקולים המייצגים את שיא הטכנולוגיה- כולל שני רמקולים עליוניים- כדי לעטוף את המאזין מכל זווית.

פורמט ה-Dolby Atmos מעביר אודיו אותו ניתן להניח בכל מקום בחדר, כולל מעל גובה הראש, כדי ליצור סאונד ריאליסטי עוצר נשימה לחוויה מרגשת וסוחפת יותר. הצלילים מיוצגים כאובייקטים עצמאיים על ידי יישום metadata מתוחכם בכדי לתאר את המיקום ומידת האובייקט הספציפי במרחב התלת מימדי. האובייקטים המוזיקליים הללו
מרונדרים בזמן אמת כך שכל צליל מגיע ממקום ייעודי, אפילו אם הוא מכוון מעל למאזין.

ה- SJ9 של LG אף מצוייד בסאונד 4K Hi Resolution Audio, המתאים לקבצי אודיו איכותיים ללא אובדן נתונים, על מנת לשחזר את איכות הסאונד לרמת אולפן ההקלטות המקורי. בנוסף, מאפיין ה- Upconverting ב- SJ9 מעלה את איכות קבצי הסאונד הסטנדרטי ל- 24bit/192Hz על מנת להעצים פרטים וניואנסים עדינים בכל רצועה.
רמקול ה- SJ9 תומך ב- 4K Pass-Through להעברת סאונד נקי מבלי להתפשר על איכות התמונה, מה שמבטיח סנכרון מושלם בין אודיו לתמונה.

LG תחשוף גם את סאונד בר ה- SJ8 המייצר ביצועי סאונד איתנים במעטה דקיק בעובי של 38 מ"מ. הסאונד בר החדשני משתלב באופן חלק עם מגוון הטלוויזיות החדש של דגמי LG לשנת 2017. בעזרת ה- TV Perfect Fit Kit , משתמשים יכולים לשלב את ה- SJ8 עם חלק מטלוויזיות LG על ידי החלפת הסטנד המקורי עם סאונד בר ה- SJ8. ה- SJ8 מצוייד ברבים מהמאפיינים המעולים שקיימים ב- SJ9, ביניהם סאונד ב- 4K, 4K Pass-Through והאפשרות להזרים תוכן על ידי שימוש ב- Chromecast המובנה.

לבסוף, ה- SJ7 של LG הוא סאונד בר 320W רב שימושי ועצמתי במיוחד אותו ניתן להציב באופן אופקי או אנכי בהתאם לחוויית הסאונד בה המאזין מעוניין, הודות לעיצובו המפוצל. שני חצאי ה- SJ7 מתחברים באופן אלחוטי ויוצרים יחד סאונד סטריאופוני מרשים. באחד מהחצאים נמצאת סוללה פנימית מובנית המאפשרת לו, בלחיצת
כפתור, לשמש כרמקול אחורי המעביר חוויית סאונד מקיפה חזקה יותר. בלחיצת כפתור נוספת, הופך הרמקול לנייד ויכול לשמש כרמקול בלוטות' אלחוטי שניתן לקחת לכל מקום.

LOUDR- רמקולים עצמתיים לשעות הפנאי רמקול ה- LOUDR של LG, שעוצב במיוחד לבליינים ויצרני מוזיקה, מגיע עם יכולות סאונד עצמתיות ליצירת אווירת המסיבה המושלמת.

רמקול ה- LOUDR CJ98 מסוגל לייצר סאונד בעצמה של 3,500W שיוצר מיידית אווירת מסיבה. ה- Party Thruster ברמקול ה- CJ98 מאפשר ל- DJ לשלוט ב- build-up של הרצועה על מנת לתזמן באופן מושלם את הבסים ואפקטי התאורה. רמקול ה- CJ98 אף מצוייד במערך של לוח בקרה ייחודי, כפתורי חזרה ואפשרויות שיתוף. מעריצי קריוקי יהיו מרוצים משלל אפשרויות האפקטים הקוליים של ה- CJ98 וממאפיין ה- Karaoke
Star המאפשר גם להנמיך את קולות השירה בשיר וגם לשנות סולמות בשירים.

רמקול ה-LOUDR OJ98 הוא עוד מערכת רמקולים אופנתית עם מגוון אפשרויות, שעוצבה במיוחד להעצמת אווירת המסיבה, תוך שימוש בעיצוב צופר מקופל המוסתר בשלדת הרמקול על מנת להפיק לחץ אקוסטי יעיל יותר. ה- OJ98 מהבהב ומקרין אורות בקצב המוזיקה. כדי להוסיף ריגוש לכל מסיבה, ה- OJ98 מצוייד במאפיין ה- Party Kick Starter המדמה סאונד נהימת מנוע של מכונית מירוץ. גובהו של הרמקול, כ- 190 ס"מ, מעיד על העיצוב שהותאם במיוחד ל-DJ במסגרתו כפתור ה- Party Thruster וכפתורים אחרים נמצאים במרחק נגיעה.

בזמן תערוכת ה- CES, תחשוף LG גם את דגם ה- FJ7, מערכת סאונד ניידת שעוצבה במיוחד על מנת למקסם ניידות בעצמה של 400W ללא עיוותים. כיוון שניידות נמצאת בעדיפות גבוהה, מערכת ה- FJ7 מגיעה עם ידיות נוחות וגלגלים על מנת לשאת אותה בנוחות לכל מקום בו נערך האירוע.

"סדרת מוצרי האודיו המרגשת לשנת 2017 של LG מביאה עימה יכולות סאונד עצמתיות ועיצובים מתוחכמים לכלל הצרכנים, מחובבי מוזיקה מקצועיים הדורשים דיוק קול מוחלט ועד למאזינים היום- יומיים," אמר בריאן קוון, נשיא חטיבת מוצרי החשמל הביתיים של LG. "מוצרי האודיו המדהימים שיוצגו ב- CES השנה מדגימים את מחויבותה
של LG לייצר מגוון רחב של מוצרי אודיו מושלמים לכל מקום ולכל אירוע."

*הודעה לעיתונות