חברת LG השיקה את  Car Audio WiCS (Wireless Control & Sync) – מערכת סטריאו ראשונה מסוגה לרכב המאפשרת חיבור לאפליקציית סמארטפון ושליטת כל הנוסעים בפונקציות רבות. שתי המערכות ,LCF810ו- LCS710 הופכות את הסמארטפון לשלט רחוק וכך יכולים גם נוסעים אחרים לקבל גישה למערכת הסטריאו ללא התערבות הנהג כלל.  שתי המערכות, שההבדל היחידי ביניהן הוא בגודל מסך ה-LCD מנגנות קבצים מסוג MP3 ו-WMA הנפוצים בדיסקים, ,disk on key כרטיסי ,SD הארד-דיסקים חיצוניים, אייפון ואייפוד.

 כאמור, טכנולוגיית ה WiCS-מאפשרת לנוסעים להיכנס לכל הפונקציות של מערכת הסטריאו מכל מקום באוטו. כך הם יוכלו לבחור שירים, להעביר תחנות ברדיו, להפעיל ולעצור את ההשמעה. כמו כן יוכלו הנוסעים לשנות הגדרות פנימיות של מערכת הסטריאו כגון אקולייזר, תדרי סאב-וופר, בהירות הצג ועוד.

 "ב-LG אנו שואפים לחדשנות", אמר ק.וו קים, נשיא .LG "בעזרת המצאה זו, אנו מבקשים לתת לצרכן את מערכת השליטה הנוחה ביותר ברכב וזאת על ידי הטמעת הטכנולוגיה כחלק מן הנהיגה". יש לציין כי הצגת זו של המערכת החכמה באה על רקע תקופה בה LG החליטה לעשות צעד נוסף לשידרוג תחום החיבור החכם בין מכשיר הסלולר האישי לבין מסכים, מחשבים, מערכת סאונד ומכשירים חשמל ביתיים. "בשתי המערכות נמצאים מרכיבים מן החזון שלנו לחבר בין מערכת אודיו ברכב לבין הטלפונים הניידים. באמתחתנו עוד טכנולוגיות רבות שיאפשרו פיתוחים מסוג זה, וכל אלה מכוונים למקוריות ויעדים חדשים", הוסיף קים.

  • תגים
  • LG
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.