פיצ'ר המולטימדיה החדש סמארט וידאו מבית LG, יוטמע לראשונה במכשיר האופטימוס ג'י פרו. סמארט וידאו מעלה את נוחות הצפייה בתוכן במכשירים סלולריים לרמה חדשה של נוחות, זאת באמצעות טכנולוגיית הזיהוי העיני אשר חוסכת את הצורך לתפעל את הסרטון באופן ידני בעת הצפייה.

באמצעות טכנולוגיית זיהוי עיני, סמארט וידאו מזהה לאן מכוונות עיני המשתמש ומתפעל באופן אוטומטי את הצפייה בסרטון, ללא צורך בהתערבות המשתמש. כאשר הטכנולוגיה מזהה באמצעות המצלמה הקדמית כי עיני המשתמש אינן מכוונות למסך, היא עוצרת אותו באופן מיידי ואוטומטי. כאשר המשתמש יחזיר את מבטו למסך תתחדש הצפייה בסרטון מנקודת הצפייה האחרונה.

בנוסף לפיצ'ר סמארט וידאו, מכשיר האופטימוס ג'י פרו יצויד בפונקציית המצלמה הכפולה הראשונה בעולם. המצלמה הכפולה מציעה צילום סימולטני של המצלמה הקדמית והאחורית, ומאפשרת לתפוס את הרגע באופן מושלם. פיצ'ר זה הינו הרחבה של פיצ'ר ההקלטה הכפולה שהושק בחודש שעבר בקוריאה.

"LG ממשיכה להציג דרכים חדשות ויצירתיות המציעות חוויית משתמש איכותית ובעלת ערך מוסף", אמר ד"ר ג'ונג סוק-פארק, נשיא ומנכ"ל חטיבת הסלולר של LG. סמארט וידאו והמצלמה הכפולה יוצגו לקהל במסגרת חבילה משודרגת לאופטימוס ג'י פרו אשר תוצג לשוק הקוריאני בחודש הבא. הפיצ'רים ישולבו בעתיד גם בחלק ממכשירי הפרימיום של החברה.