גרסת האנדרואיד האחרונה, 6.0 'מרשמלו', החלה להגיע למכשיר מכשיר ה-G3 מבית LG, לעת עתה עבור אלו המחזיקים בו בפולין, מה שמסמל כי כבר בזמן הקרוב הוא יופץ לשאר אירופה ולאחר מכן גם אלינו.

על פי ההודעה הרשמית של LG בעמוד הטוויטר המקומי, ניתן להתקין את העדכון כבר כעת באמצעות תוכנת PC Suite דרך חיבור למחשב, כאשר העדכון באופן אוטומטי (OTA) כרגע אינם זמינים עבור המשתמשים אך ייתכן כי אלו כן יגיעו בהמשך. העדכון מופץ עבור שתי הגרסאות של המכשיר, האחת עם 32 ג'יגה בייט של שטח אחסון והשנייה עם 16 ג'יגה בייט הנתמכים בעדכון החדש.

בנוגע לאשר אירופה וישראל, נצטרף לחכות עוד קצת. היצרנית, בדומה לשאר החברות, נוהגת להוציא את העדכונים באופן הדרגתי וזאת על מנת לבדוק אותם עם מספר מצומצם של משתמשים לפני הפצתם באופן נרחב. מדובר בעניין של מספר שבועות לכל היותר עד שנראה את העדכון מגיע לאזורים נוספים.

לא רק המחזיקים ב-G3 מחכים בקוצר רוח לעדכון, אלא עוד רבים אחרים. מוקדם יותר פרסמנו דיווח על כך שעדכון האנדרואיד 6.0 החל להגיע גם ל-LG G4 אולם הוא עדיין אינו זמין במקומות רבים וכן שמועות על כך שעדכון ה'מרשמלו' נמצא בדרך למכשירים של שאומי. דיווחים אחרים מראים כי ברבעון הראשון של שנת 2016 חלק ממכשירי סמסונג צפויים לקבל גם כן את העדכון המדובר ולכך אפשר לצרף גם את סוני, HTC ואחרות, שחלקן כבר החלו לעדכן חלק קטן מהמכשירים.